Menu

Stół nierdzewny ze zlewem 2-komorowym i szafką

Cechy produktu

  • Producent ProfiChef 

Opis

Stół ze zlewem 2-komorowym E2255/2000/600, szafką i półką dolną pod zlewem wytwarzany ze stali nierdzewnej. Rozmiary 200x60x85 cm. Komory zlewu mogą być usytuowane po lewej (L) albo po prawej stronie (P). Powierzchnia płyty stołu ze zlewem jest wyprofilowana na 4 mm, co zabezpiecza przed spływaniem wody poza obrys mebla.

charakterystyczna odległość między komorami wynosi 45 mm. Stelaż stołu ze zlewem opiera się na kształtownikach o profilu zamkniętym. Wykonanie: Standardowo stół jest wykonywany z tzw. Rantem tylnym – listwą ogranicznikową o wysokości około 4 cm, która zabezpiecza przed zsuwaniem się odpadków z części roboczej w szczeliny przy ścianie kuchni.

W zależności od ustawienia zaleca się zamawianie stołu roboczego w dodatku z rantem lewym lub prawym, co umożliwi utrzymanie czystości w kuchni. Można jeszcze zamówić zlew bez rantów. Otwór odpływu w komorze ma standardowo średnicę 5 cm.

w sytuacji montażu młynka koloidalnego istnieje możliwość wykonania otworu o średnicy 9 cm. Należy to zapisać w komentarzu do zamówienia - opcja ponadto płatna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.