Menu

Stół nierdzewny ze zlewem 3-komorowym i półką

Cechy produktu

  • Producent M&M Gastro 

Opis

Stół ze zlewem 3-komorowym E2420/2700/600 z półką dolną tworzony ze stali rdzoodpornej. Rozmiary 270x60x85 cm. Komory zlewu mogą być usytuowane po lewej (L) albo po prawej stronie (P). Powierzchnia płyty stołu ze zlewem jest wyprofilowana na 4 mm, co zabezpiecza przed spływaniem wody poza obrys mebla.

typowa odległość pomiędzy komorami wynosi 45 mm. Stelaż stołu ze zlewem jest oparte na kształtownikach o profilu zamkniętym. Wykonanie: Standardowo stół jest wykonywany z tzw. Rantem tylnym – listwą ogranicznikową o wysokości około 4 cm, która zabezpiecza przed zsuwaniem się odpadków z części roboczej w szczeliny przy ścianie kuchni.

W zależności od ustawienia zaleca się zamawianie stołu roboczego dodatkowo z rantem lewym lub prawym, co umożliwi utrzymanie czystości w kuchni. Można także zamówić zlew bez rantów. Otwór odpływu w komorze ma standardowo średnicę 5 cm.

w sytuacji montażu młynka koloidalnego istnieje możliwość wykonania otworu o średnicy 9 cm. Należy to zapisać w komentarzu do zamówienia - opcja ponadto płatna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.