Menu

Stół przyścienny szafka z trzema szufladami i drzwiami na zawiasach | szafka po lewej stronie | szer: 830 - 1000mm | gł: 700mm

Cechy produktu

  • Producent XXLselect 

Opis

Stół przyścienny szafka z trzema szufladami i drzwiami na zawiasach | szafka po lewej stronie | szerokość 830 - 1000mm | głębokość 700mm, stół wykonany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, zrównoważona budowa spawana idealna dla gastronomii, uchwyty w formie przetłoczeń – nietrudne otwieranie i czyszczenie w kuchni, stopki dostosowywane +/- 15 mm, wnętrze blatu umocnione płytą laminowaną wodoodporną, zapewniającą konkretną jakość mebli gastronomicznych, nogi stołu wyprodukowane z profilu 40x40x1,2mm, blat dopracowany rantem o h = 40 mm, zezwalającym zachować higienę, półka w szafce nieskomplikowana do demontażu, nieprzestawna, szuflady wysuwane na prowadnicach dwuczęściowych, głębokość szuflady 150 mm, trzy szuflady po lewej stronie, Wyposażenie uzupełniające, rant prawy, lewy za dopłatą, montaż zamka do drzwi na zawiasach i/albo szuflady za dopłatą, kanon AISI 304 – dopłata 15%, (całość produkowana ze stali nierdzewnej AISI 304 tzw.

kwasówki), kod A (mm) B (mm) H (mm) waga (kg), 136ma087-3-L 830 700 850 48, 136ma097-3-L 900 700 850 49, 136ma107-3-L 1000 700 850 50, Wieloletnie doświadczenie i progresywny park maszynowy pozwalają nam na zagwarantowanie najwyższych standardów produkcji i prekursorskich rozwiązań konstrukcyjnych.

Standardowo nasze wyroby wykonane są ze stali rdzoodpornej AISI 430, a elementy narażone na najsilniejsze działanie środków chemicznych i naturalnych wykonujemy ze stali rdzoodpornej tzw. Kwasówki AISI 304.

Wszystkie nasze meble mogą być również w całości wytwarzane z tego materiału, dopłaty do standardu AISI 304 pozostały podane każdorazowo przy meblu. Pracujemy na najkorzystniejszych maszynach. Całość cyklu produkcji od ciecia blachy i profili, poprzez gilotynowanie, wykrawanie, a następnie kształtowanie oraz łączenie i finalnewykończenie wykonywana jest z pomocą naszych najwyższej jakości maszyn produkcyjnych, obsługiwanych przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.Pracujemy jedynie na maszynach renomowanych światowych i krajowych marek.

Wszystkie urządzenia są postępowe, co gwarantuje najwyższą jakość i precyzje wykonania wyrobów. Dlaczego warto wybrać meble ze stali rdzoodpornej w XXLgastro? meble XXLselectmeble konkurencji, stabilna, spawana budowa, gotowa do użycia skręcana konstrukcja, do samodzielnego montażu, czas dostawy do 10 dni roboczych czas dostawy 3 tygodnie, 2 lata gwarancji w standardzie 1 rok gwarancji, uchwyty szuflad i drzwi wykonane ze stali nierdzewnej uchwyty z tworzywa, możliwość wyprodukowania mebla o dowolnych rozmiarach i wyposażeniu dodatkowym zgodnie z życzeniami klienta (ranty, szuflady, zamki w drzwiach, kółka) meble w typowych rozmiarach, blaty i komory w meblach z basenem lub zlewem tworzone ze stali kwasoodpornej AISI 304 - ekstra odporność na kwasy i środki chemiczne charakterystyczne wykonanie ze stali AISI 430 albo podobnej, maskownice czołowe w meblach z basenem lub zlewem brak maskownicy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.