Menu

Stół przyścienny z sześcioma szufladami | szer: 830mm | gł: 700mm

Cechy produktu

  • Producent XXLselect 

Opis

Stół przyścienny z sześcioma szufladami | szerokość 830mm | głębokość 700mm, stół z sześcioma szufladami wytworzony z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jednostajna kompozycja spawana perfekcyjna dla gastronomii, uchwyty szuflad w formie przetłoczeń – przystępne otwieranie i czyszczenie w kuchni, stopki dostosowywane +/- 15 mm, wnętrze blatu wzmocnione płytą laminowaną wodoodporną, gwarantującą potężną jakość mebli gastronomicznych, nogi stołu wytwarzane z profilu 40x40x1,2mm, blat wykończony rantem o h = 40 mm, pozwalającym zachować higienę, szuflady wysuwane na prowadnicach dwuczęściowych, głębokość szuflady 150 mm, Wyposażenie dodatkowe, rant prawy, lewy za dopłatą, montaż zamka do szuflady za dopłatą, kanon AISI 304 – dopłata 15%, (całość tworzona ze stali nierdzewnej AISI 304 tzw.

kwasówki), kod A (mm) B (mm) H (mm) waga (kg), 121ma087-6 830 700 850 72, Wieloletnie doświadczenie i innowacyjny park maszynowy pozwalają nam na zagwarantowanie najwyższych standardów produkcji, a także najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych.

Standardowo nasze wyroby produkowane są ze stali nierdzewnej AISI 430, a komponenty narażone na najsilniejsze działanie środków chemicznych i naturalnych wykonujemy ze stali nierdzewnej tzw. Kwasówki AISI 304.

Wszystkie nasze meble mogą być dodatkowo w całości wytworzone z tego materiału, dopłaty do standardu AISI 304 pozostały przekazane każdorazowo przy meblu. Pracujemy na najlepszych maszynach. Całość cyklu produkcji od ciecia blachy i profili, poprzez gilotynowanie, wykrawanie, a następnie kształtowanie , a także łączenie i finalnewykończenie realizowana jest z pomocą naszych najwyższej jakości urządzeń produkcyjnych, obsługiwanych przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.Pracujemy tylko na maszynach renomowanych światowych i krajowych marek.

Wszystkie urządzenia są nowoczesne, co gwarantuje najwyższą jakość i precyzje wykonania wyrobów. Dlaczego warto wybrać meble ze stali rdzoodpornej w XXLgastro? meble XXLselectmeble konkurencji, zrównoważona, spawana konstrukcja, gotowa do zastosowania skręcana budowa, do samodzielnego konstrukcji, czas dostawy do 10 dni roboczych czas dostawy 3 tygodnie, 2 lata gwarancji w standardzie 1 rok gwarancji, uchwyty szuflad i drzwi wytwarzane ze stali rdzoodpornej uchwyty z tworzywa, możliwość wyprodukowania mebla o dowolnych wymiarach i wyposażeniu dodatkowym zgodnie z życzeniami klienta (ranty, szuflady, zamki w drzwiach, kółka) meble w charakterystycznych wymiarach, blaty i komory w meblach z basenem lub zlewem tworzone ze stali kwasoodpornej AISI 304 - ekstra wytrzymałość na kwasy i środki chemiczne typowe wykonanie ze stali AISI 430 albo podobnej, maskownice czołowe w meblach z basenem lub zlewem brak maskownicy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.