Menu

Stół z dwoma zlewami bez półki | komora 400x500x(H)250mm | szer: 1000mm | gł: 700mm

Cechy produktu

  • Producent XXLselect 

Opis

Stół z dwoma zlewami bez półki | komora 400x500x(H)250mm | szerokość 1000mm | głębokość 700mm, zlewy i blat tworzone ze stali rdzoodpornej tzw. Kwasówki AISI 304 o wysokiej wytrzymałości na kwasy i środki chemiczne, jednostajna kompozycja spawana stołu, idealna dla gastronomii, stopki dostosowywane +/- 15 mm, maskownicza czołowa w standardzie, pozwalająca utrzymać czystość mebli gastronomicznych, nogi stołu ze zlewem produkowane z profilu 40x40x1,2mm, stół dopracowany rantem o h = 40 mm, pozwalającym zachować higienę, płyta z przetłoczeniem obniżającym o około 10 mm z przodu i boków, komory o rozmiarach 400x500x(h)250 dla B = 700 mm, komory centralnie, Wyposażenie uzupełniające, otwór pod baterię o Ø 35 mm pomiędzy komorami na życzenie klienta, rant prawy, lewy za dopłatą, otwór pod młynek koloidalny za dopłatą, kanon AISI 304 – dopłata 5%, (całość tworzona ze stali nierdzewnej AISI 304 tzw.

kwasówki), kod A (mm) B (mm) H (mm) waga (kg) rozmiar komory zlewu (mm), 221ma107 1000 700 850 23 400x500(h)250 mm, Wieloletnie doświadczenie i postępowy park maszynowy pozwalają nam na zagwarantowanie najwyższych standardów produkcji oraz pionierskich rozwiązań konstrukcyjnych.

Standardowo nasze wyroby wyprodukowane są ze stali rdzoodpornej AISI 430, a komponenty narażone na najsilniejsze działanie środków chemicznych i organicznych wykonujemy ze stali nierdzewnej tzw. Kwasówki AISI 304.

Wszystkie nasze meble mogą być dodatkowo kompletnie wytworzone z tego materiału, dopłaty do standardu AISI 304 pozostały przekazane każdorazowo przy meblu. Pracujemy na najlepszych maszynach. Całość cyklu produkcji od ciecia blachy i profili, przez gilotynowanie, wykrawanie, a następnie kształtowanie oraz łączenie i finalnewykończenie realizowana jest z pomocą naszych najwyższej jakości urządzeń produkcyjnych, obsługiwanych poprzez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.Pracujemy tylko na maszynach szanowanych światowych i krajowych marek.

Wszystkie urządzenia są postępowe, co zapewnia najwyższą jakość i precyzje wykonania wyrobów. Dlaczego warto wybrać meble ze stali rdzoodpornej w XXLgastro? meble XXLselectmeble konkurencji, jednostajna, spawana kompozycja, gotowa do użycia skręcana budowa, do samodzielnego montażu, czas dostawy do 10 dni roboczych czas dostawy 3 tygodnie, 2 lata gwarancji w standardzie 1 rok gwarancji, uchwyty szuflad i drzwi stworzone ze stali rdzoodpornej uchwyty z tworzywa, możliwość wyprodukowania mebla o dowolnych wymiarach i wyposażeniu dodatkowym zgodnie z życzeniami klienta (ranty, szuflady, zamki w drzwiach, kółka) meble w charakterystycznych wymiarach, blaty i komory w meblach z basenem lub zlewem wytworzone ze stali kwasoodpornej AISI 304 - ekstra niepodatność na kwasy i środki chemiczne standardowe wykonanie ze stali AISI 430 albo podobnej, maskownice czołowe w meblach z basenem albo zlewem brak maskownicy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.