Menu

Foligain F2 pianka przeciw łysieniu z minoxidilem 5%

Cechy produktu

  • Postać pianka 
  • Producent Foligain 

Opis

Foligain zawiera 2% minoxidil w formie pianki, który stymuluje obumarłe mieszki gwarantując maksymalny wzrost włosów u kobiet.

Dlaczego stosować Foligain?

1. Klinicznie potwierdzone wyniki
2. Sprawnie zatrzymuje łysienie
3. Stymuluje obumarłe mieszki włosów
4. Pobudza wzrost włosów

Co to jest minoxidil?

Początkowo używany był jako lek na ciśnienie ale pacjenci go przyjmujący wkrótce zauważyli wzrost włosów. Od tamtej pory użytkowany jest jako środek przeciw łysieniu. W lotionie Foligain minoxidil został rozpuszczony w glikolu propylenowym. Glikol propylenowy zagwarantuje równomiernie rozprowadzenie minoxidilu na skórze głowy i powiększa jego absporpcję.


Nie używaj jeżeli łysienie jest nagłe i plackowate, nie jest znana przyczyna wypadania włosów, jesteś poniżej 18 roku życia. Nie stosować u dzieci. Nie stosować na podrażnioną, czerwoną albo bolącą skórę głowy i w przypadku wykorzystywania innych środków.
Uwaga: Do korzystania zewnętrznego. Łatwopalny. Zapytaj lekarza w sytuacji chorób serca.

użytkowanie: Nanieść zawartość jednego naciśnięcia pompki 2 razy dziennie. Delikatnie wmasować opuszkami w skórę głowy. Nie spłukiwać. Po zastosowaniu należy dokładnie umyć ręce.

objętość 177ml (na ok. 3 miesiące)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.