Oferty 1-5 ułożone według:
Apteka internetowa Słonik4.6/516 tys. opinii
LADEE VIT kapsułki dla kobiet w ciąży karmiących piersią - kwas foliowy jod omega-3 żelazo 30kaps

LADEE VIT kapsułki dla kobiet w ciąży karmiących piersią - kwas foliowy jod omega-3 żelazo 30kaps

Dostępny od ręki

36,30 zł

+ dostawa od 5,90 zł
 • 9,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 9,90 zł Przesyłka priorytetowa
 • 15,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 7 zł Przesyłka priorytetowa
 • 12,99 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka internetowa Słonik

Informacje o produkcie

LadeeVit x 30 kaps

Skład- LadeeVit to specjalnie skomponowany zestaw 11 witamin, 7 minerałów oraz kwasów Omega-3 starannie dobranych do wzrastających potrzeb żywieniowych przyszłej mamy oraz dziecka.- 1 kapsułka preparatu Ladee Vit zawiera:- kwasy Omega-3: EPA 32 mg, DHA 160 mg- witamina B1 1,4 mg- witamina B2 1,6 mg- witamina B3 18 mg- witamina B5 6 mg- witamina B6 2 mg- witamina B12 2,6 mcg- kwas foliowy 400 mcg- biotyna 50 mcg- witamina C 80 mg- witamina D 10 mcg- witamina E 10 mg- magnez 75 mg- mangan 1 mg- żelazo 27 mg- cynk 10 mg- jod 200 mcg- selen 60 mcg- miedź 1 mgWskazania i działanie- LadeeVit to suplement diety dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

LadeeVit x 30 kaps

Zawiera zestaw witamin, minerałów oraz kwasy Omega-3, które pozytywnie wpływają na przebieg ciąży i prawidłowy rozwój dziecka.- LadeeVit to:-- zbilansowane dawki witamin i składników mineralnych w połączeniu z kwasami Omega-3,-- tylko 1 kapsułka dziennie,-- mała kapsułka, łatwa do połknięcia,-- unikalna postać żelaza w postaci Ferronylu.- Ferronyl® - żelazo jest składnikiem niezbędnym do produkcji hemoglobiny, składnika krwi, który transportuje tlen do wszystkich komórek organizmu.

LadeeVit x 30 kaps

Zwiększone zużycie jego zapasów przez rozwijający się płód oraz łożysko czyni kobiety w ciąży szczególnie wrażliwymi na jego niedobory.- LadeeVit zawiera żelazo w dawce rekomendowanej kobietom w ciąży przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Żelazo (Ferronyl) zawarte w LadeeVit jest postacią żelaza elementarnego, naturalnie występującego w przyrodzie. Cechuje się łatwą przyswajalnością oraz brakiem wyczuwalnego smaku.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.Stosowanie1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku.

Opisy produktu LadeeVit x 30 kaps udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa Gemini: Opis Ladee Vit 30 kapsułek

Ladee Vit to pełny zestaw niezbednych witamin i składników mineralnych oraz kwasy Omega-3 w jednej kapsułce. Ladee Vit to pierwszy preparat dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią zawierający żelazo elementarne w postaci Ferronylu najbezpieczniejsze dla matki i dziecka i najlepiej przyswajalne spośród nieorganicznych związków żelaza.

Ladee Vit - wskazania: zaspokajanie zwiększonych potrzebach żywieniowych kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie