Menu

Składana suszarka na pranie 20 m czarna - Brabantia

Cechy produktu

  • Producent BRABANTIA 

Opis

Składana i stanowczo funkcjonalna suszarka, którą rozstawisz wszędzie gdzie tego chcesz, czy w domu, na balkonie, czy choćby w ogrodzie.
Suszarka producenta Brabantia jest nadzwyczajna do suszenia prania, choćby w znacznej ilości, łączna powierzchnia do zawieszania bielizny wynosi aż 20 metrów!
Jest konkretna i wytrzymała, w całości produkowana z materiału odpornego na korozję, lakierowana proszkowo na czarny kolor.
Suszarka zaopatrzona jest w blokadę przed złożeniem podczas przenoszenia, choćby z wiszącym na niej praniem. Jest łatwa w obsłudze.
Posiada regulowane "skrzydła" umożliwiające zmianę pozycji jej ramion, które możesz regulować w zależności od rozmiarów suszonej bielizny.
Nie musisz obawiać się o zarysowaną podłogę, podstawa suszarki jest wyposażona w nakładki ochronne, które także zapewniają jej stabilność.
Dolna półka wyśmienicie sprawdza się w trakcie suszenia bielizny, która wymaga suszenia na płasko.
W pakiecie praktyczny pojemnik na klamerki.

wymiary:
Długość linek: 20 metrów
Wysokość: 153 cm
Szerokość: 191 cm
Głębokość: 61 cm

Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.