Menu

Adler AD 2248

Cechy produktu

  • Producent Adler 
  • Moc 2400 W
  • Kolor biały 

Opis

Suszarka do włosów Adler AD 2248 ION 2400W


Zdrowe i błyskotliwe włosy dzięki odpowiedniej pielęgnacji


Elegancja połączona z funkcjonalnością w jedno-Suszarka AD 2248 Suszenie za każdym razem uważano za zgubną czynność dla naszych włosów. Wysoka temperatura wykonana podczas suszenia może wpływać na kruchość włosa. Jednak, używając stosownych produktów i nowoczesnych urządzeń, możemy być pewni, że naszym włosom suszenie nie zaszkodzi.Suszarka AD 2248 wyposażona jest funkcję jonizacji. Jej dużą zaletą jest nieprzeciętnie cicha praca, więc Twoje suszenie włosów o różnorodnych dziwnych porach nie będzie przeszkadzało innym domownikom.Suszarka do włosów ADLER AD 2248 jest elegancką i fachową suszarką, która pasuje do każdej długości włosów. Jest sprawna, a dzięki wysokiej jakości materiałom, posłuży nam przez mnóstwo lat.


Co powinna mieć dobra suszarka? Dobra suszarka powinna być wyekwipowana w jonizator i dyfuzor. Adler AD2248 posiada jedno i drugie, na dodatek dysponuje regulacją temperatury i mocy nadmuchu. Regulacja temperatury ma trzy poziomy; dla cienkich włosów, grubszych, i całkiem grubych gęstych włosów. Funkcja Cool Shoot, to funkcja zimnego nadmuchu, na koniec suszenia ten zimny nawiew zamknie łuski włosów i utrwali fryzurę. Dyfuzor zadba o kręcone włosy i przyśpieszy proces suszenia. Zdejmowany filtr wlotu powietrza pozwala na bezpieczne stosowanie naszej suszarki. A jonizator zapobiegnie puszeniu się i elektryzowaniu i nada im przepiękny blask.nieduży wymiar suszarki kryje jej wielką moc - 2400W. Przewód zasilający ma długość 1,8 metrów, co w parze z wygodną i użyteczną rączka sprawiają niebywały komfort używania.

*


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.