Moje konto

Bosch PHD 5712

9 ofert z 9 sklepów

Producent Bosch Moc 2000 W Koncentrator tak Dyfuzor tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ELECTRO.pl

★★★★★
67482 opinie

Więcej informacji o ofercie 
NEO24.PL

★★★★★
25004 opinie

Więcej informacji o ofercie 
Media Expert

★★★★★
1080 opinii

Suszarka BOSCH PHD 5712

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 
Satysfakcja

★★★★★
1245 opinii

Więcej informacji o ofercie 

Bosch GlamouRed Care PHD5712

Dostępny od ręki  ✓

Więcej informacji o ofercie 

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Moc2000 W
Koncentratortak
Dyfuzortak

Suszarka Bosch PHD 5712 zapewni właściwą pielęgnację Twoim włosom oraz ułatwi ich stylizację. Model ten umożliwi Ci nie tylko szybkie i dokładne suszenie, ale też wstępną stylizację pożądanej fryzury. Właściwie dobrana suszarka nie tylko zaoszczędzi Twój czas, lecz jeszcze zadba o kondycję Twoich włosów.

Funkcje

W suszarkach ważnymi funkcjami są siła nawiewu czy regulacja temperatury. Jednak nie można pominąć innych atrybutów, takich jak jonizacja, rodzaj powłoki, nasadki czy długość kabla. Wymienione atrybuty są przydatne, gdyż pomogą utrzymać Twoje włosy w dobrym stanie, jak również wpłyną pozytywnie na efektywność ich suszenia bądź układania.

Właściwości

Wybierając suszarkę do włosów, przyjrzyj się jakie właściwości posiada, gdyż to one świadczą o możliwościach danego narzędzia. Dodatkowe wyposażenie może czasem zaważyć na wyborze. Koncentrator i dyfuzor, to wbrew pozorom przydatne elementy, które ułatwią Ci osiągniecie pożądanego efektu na włosach. Koncentrator, w który wyposażona jest suszarka Bosch PHD 5712, zapewni Ci jeszcze szybsze suszenie włosów pasmo po paśmie. Dyfuzor to nasadka rozpraszająca powietrze, która doda Twoim włosom objętości. Sprawdzi się ona idealnie w przypadku loków czy fal, dobrze je susząc i podkręcając ich skręt. Jednym z ważniejszych właściwości suszarki jest moc. To ona przede wszystkim wpływa na czas, jaki będzie trzeba poświęcić na suszenie włosów. Dopasuj ją do rodzaju swoich włosów. Cienkie lub rzadkie z powodzeniem wysuszysz urządzeniem o średniej mocy (do 1400 W), natomiast grubsze - suszarką o mocy nie mniejszej niż 1600 W. Pamiętaj, że im większa moc, tym szybsze suszenie, co jest lepsze dla Twoich włosów, jednak wiąże się także z większym zużyciem prądu. Urządzenie Bosch PHD 5712 suszy z mocą 2000 W.

Podsumowanie

Suszarka do włosów to bez wątpienia ważny element pielęgnacji włosów, mogący poprawić (ale też pogorszyć, gdy jest źle dobrana) stan Twoich włosów. Dlatego dobrze zastanów się czego oczekujesz od sprzętu tego typu. Dobierz go adekwatnie do rodzaju swoich włosów. Zapoznaj się z urządzeniem Bosch PHD 5712 i przekonaj się, że jest to wybór dla Ciebie.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Doskonały produkt w bardzo dobrej cenie ★★★★☆
karolina
2013-07-23

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Sprawdź też