Moje konto
  • Bosch PHD 5712 Bosch PHD 5712
  • Bosch PHD 5712 Bosch PHD 5712
  • Bosch PHD 5712 Bosch PHD 5712

Bosch PHD 5712

5 ofert z 5 sklepów

Producent Bosch Moc 2000 W Koncentrator tak Dyfuzor tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agdbest.pl

★★★★★
984 opinie

Suszarka do włosów Bosch PHD5712

Suszarka do włosów Bosch PHD5712

… idealna nawet do cienkich włosów Oddzielna regulacja siły nadmuchu i temperatury 3 ustawienia temperatury 2 stopnie siły nadmuchu Strumień chłodnego powietrza do utrwalania fryzury Koncentrator powietrza Ruchomy dyfuzor idealny dla wrażliwej skóry głowy; delikatne suszenie, niesamowita objętość, świetnie nadaje się do poprawienia siły skrętu włosów kręconych Wyjmowany filtr ułatwiający …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
66947 opinii

BOSCH PHD 5712 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

BOSCH PHD 5712 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

BOSCH PHD 5712 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Suszarka do włosów o mocy 2000 W, z 2 stopniami prędkości, 3 stopniami temperatury, nawiewem zimnego powietrza oraz zabezpieczeniem przed przegrzaniem.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Moc2000 W
Koncentratortak
Dyfuzortak

Dzięki suszarce Bosch PHD 5712 Twoje włosy będą pod odpowiednią opieką w czasie codziennej pielęgnacji. Model ten umożliwi Ci nie tylko szybkie i dokładne suszenie, ale też wstępną stylizację upragnionej fryzury. Pamiętaj, że wybór odpowiedniej suszarki to inwestycja w świetny wygląd Twoich włosów.

Funkcje

W suszarkach istotnymi funkcjami są siła nawiewu czy regulacja temperatury. Jednak nie można pominąć innych atrybutów, takich jak jonizacja, rodzaj powłoki, nasadki czy długość kabla. Wymienione własności są przydatne, gdyż pomogą utrzymać Twoje włosy w dobrym stanie, jak również wpłyną pozytywnie na efektywność ich suszenia bądź układania.

Właściwości

Wybierając suszarkę do włosów, przyjrzyj się jakie właściwości posiada, gdyż to one świadczą o możliwościach danego narzędzia. Dodatkowe wyposażenie może czasem zaważyć na wyborze. Koncentrator i dyfuzor, to wbrew pozorom przydatne elementy, które ułatwią Ci osiągniecie odpowiedniego efektu na włosach. Koncentrator dołączony do zestawu, stanie się idealnym sprzymierzeńcem w Twoim dążeniu do szybkiego i dokładnego modelowania fryzury. Nasadka rozpraszająca powietrze, czyli dyfuzor, dodana do suszarki, będzie idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz zwiększyć objętość swoich włosów lub podkreślić skręt loków. Jednym z ważniejszych atrybutów suszarki jest moc. To ona przede wszystkim wpływa na czas, jaki będzie trzeba poświęcić na suszenie włosów. Dopasuj ją do rodzaju swoich włosów. Cienkie lub rzadkie z powodzeniem wysuszysz urządzeniem o średniej mocy (do 1400 W), natomiast gęstsze - suszarką o mocy nie mniejszej niż 1600 W. Pamiętaj, że im większa moc, tym szybsze suszenie, co jest lepsze dla Twoich włosów, jednak wiąże się także z większym zużyciem prądu. Urządzenie Bosch PHD 5712 suszy z mocą 2000 W.

Podsumowanie

Suszarka do włosów to niewątpliwe ważny element pielęgnacji włosów, mogący poprawić (ale też pogorszyć, gdy jest źle dobrana) stan Twoich włosów. Dlatego dobrze zastanów się czego oczekujesz od sprzętu tego typu. Dobierz go adekwatnie do rodzaju swoich włosów. Zapoznaj się z urządzeniem Bosch PHD 5712 i przekonaj się, że jest to wybór dla Ciebie.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Doskonały produkt w bardzo dobrej cenie ★★★★☆
karolina
2013-07-23

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też