Grundig HD 3701

Grundig HD 3701

  • Cena od: 84
  • Cena do: 89,90
  • Oszczędzasz: do 6%
  • Moc: 1800
Grundig HD 3701 Grundig HD 3701 Grundig HD 3701 Grundig HD 3701
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

Grundig HD 3701

Rozsądny zakup suszarki to pierwszy krok do prawidłowej pielęgnacji, więc przyjrzyj się urządzeniu Grundig HD 3701, a może to właśnie ono będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Efektywne suszenie pozwoli Ci szybko ułożyć włosy, zarówno w zwykły dzień, jak i przed ważnym spotkaniem. Zagwarantuj swoim włosom troskę na jaką zasługują i dokonaj rozsądnego wyboru suszarki do włosów.

Grundig HD 3701

Funkcje

Pamiętaj o różnych parametrach, które są istotne, np. siła nawiewu czy regulacja temperatury. Dodatkowo uwzględnij w wyborze inne funkcje: jonizację, rodzaj powłoki, nasadki czy długość kabla. Przyciski kontroli siły suszenia oraz temperatury w suszarce do włosów Grundig HD 3701 zapewnią lepsze rezultaty suszenia. Jonizacja, dzięki generowaniu jonów ujemnych, uniemożliwi otwarcie łusek włosa, przez co będą one gładsze, bardziej lśniące i odporne na elektryzowanie. Powyższe cechy istotnie wpłyną nie tylko na jakość Twoich włosów, ale także samo ich suszenie i układanie stanie się przyjemniejsze.

Grundig HD 3701

Właściwości

Suszarka to urządzenie, od którego zaczyna się układanie włosów, dlatego wybierając właściwą dla siebie, przyjrzyj się dokładnie jej właściwościom. Nie raz, podczas szukania tej wymarzonej suszarki, pojawia się pytanie czy elementy, takie jak koncentrator lub dyfuzor są w ogóle potrzebne. Jednak to własnie one, mogą pomóc Ci uzyskać na włosach pożądany efekt. Znajdująca się w zestawie nasadka koncentrująca powietrze z pewnością pomoże Ci ujarzmić niesforne kosmyki. Dzięki niej wygładzisz pasma włosów już w trakcie suszenia. Zwróć uwagę na moc wybranej suszarki. To głownie ta właściwość będzie miała wpływ na to, jak szybko wysuszysz włosy. Większa moc to szybsze suszenie. Rodzaj Twoich włosów także ma znaczenie w tym wypadku. Do cienkich czy krótkich włosów wystarczą urządzenia o mniejszej mocy (do 1400 W), natomiast przy długich i gęstych wybierz te na poziomie około 2000 W. Wartość mocy w urządzeniu Grundig HD 3701 wynosi 1800 W.

Grundig HD 3701

Podsumowanie

Zdarzyło Ci się mieć suszarkę, która nie oddziaływała zbyt dobrze na włosy? Zamiast wygładzać, powodowała ich puszenie? Często jest tak, że nieodpowiednio dobrana i użytkowana niszczy włosy. Nieprawidłowa temperatura może je przesuszyć, przez co będą bardziej matowe i szorstkie. Grundig HD 3701 pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i umożliwi właściwą pielęgnację.

Dane techniczne

Parametry
Moc 1800
Dyfuzor nie
Koncentrator tak

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie