Moje konto
  • Grundig HD 3701 Grundig HD 3701
  • Grundig HD 3701 Grundig HD 3701
  • Grundig HD 3701 Grundig HD 3701
  • Grundig HD 3701 Grundig HD 3701
  • Grundig HD 3701 Grundig HD 3701

Grundig HD 3701

2 oferty z 2 sklepów

Producent Grundig Moc 1800 W Koncentrator tak Dyfuzor nie WIĘCEJ INFORMACJI ↓

OleOle!

★★★★★
13164 opinie

Grundig HD3700

Grundig HD3700

Dostępność sprawdź w sklepie →

audiopioneer.pl

★★★★★
1568 opinii

Grundig HD 3701 Suszarka do włosów DIAMOND COLLECTION 4 lata gwarancji WYPRZEDAŻ !! Issey Miyake l'eau d'issey (WODA TOALETOWA 0,8ML, typ: UNISEX) GRATIS !

Grundig HD 3701 Suszarka do włosów DIAMOND COLLECTION 4 lata gwarancji WYPRZEDAŻ !! Issey Miyake l'eau d'issey (WODA TOALETOWA 0,8ML, typ: UNISEX) GRATIS !

… Dane techniczne : mocna siła powietrza, dla szybkiego suszeniatechnologia ceramicznazdejmowana kratka wlotu powietrzaoczko do powieszeniadysza do stylizacji3-stopniowa regulacja temperatury / 2-stopniowa regulacja siły nawiewupielęgnacja jonowa. przycisk zimnego nawiewu do uzyskania długotrwałej fryzuryprzewód 3 m z oczkiem do powieszeniamoc: 1800 Wkolor :biało-złoty4 lata gwarancji …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentGrundig
Moc1800 W
Koncentratortak
Dyfuzornie

Trafny zakup suszarki to pierwszy krok do należytej pielęgnacji, więc przyjrzyj się urządzeniu Grundig HD 3701, a może to właśnie ono będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Efektywne suszenie pozwoli Ci szybko ułożyć włosy, zarówno w zwykły dzień, jak i przed ważnym spotkaniem. Zagwarantuj swoim włosom opiekę na jaką zasługują i dokonaj racjonalnego wyboru suszarki do włosów.

Funkcje

Pamiętaj o różnych parametrach, które są istotne, np. siła nawiewu czy regulacja temperatury. Dodatkowo uwzględnij w wyborze inne funkcje: jonizację, rodzaj powłoki, nasadki czy długość kabla. Powyższe cechy istotnie wpłyną nie tylko na jakość Twoich włosów, ale także samo ich suszenie i układanie stanie się wygodniejsze.

Właściwości

Suszarka to urządzenie, od którego zaczyna się układanie włosów, dlatego wybierając odpowiednią dla siebie, przyjrzyj się dokładnie jej właściwościom. Niejednokrotnie, podczas szukania tej najlepszej suszarki, pojawia się pytanie czy elementy, takie jak koncentrator lub dyfuzor są w ogóle potrzebne. Jednak to własnie one, mogą pomóc Ci uzyskać na włosach pożądany efekt. Znajdująca się w zestawie nasadka koncentrująca powietrze na pewno pomoże Ci ujarzmić niesforne kosmyki. Dzięki niej wygładzisz pasma włosów już w trakcie suszenia. Zwróć uwagę na moc wybranej suszarki. To głownie ta właściwość będzie miała wpływ na to, jak szybko wysuszysz włosy. Większa moc to szybsze suszenie. Rodzaj Twoich włosów także ma znaczenie w tym wypadku. Do cienkich czy krótkich włosów wystarczą urządzenia o mniejszej mocy (do 1400 W), natomiast przy długich i gęstych wybierz te na poziomie około 2000 W. Wartość mocy w urządzeniu Grundig HD 3701 wynosi 1800 W.

Podsumowanie

Zdarzyło Ci się mieć suszarkę, która nie oddziaływała zbyt dobrze na włosy? Zamiast wygładzać, powodowała ich puszenie? Często jest tak, że nieodpowiednio dobrana i użytkowana niszczy włosy. Nieprawidłowa temperatura może je przesuszyć, przez co będą bardziej matowe i szorstkie. Grundig HD 3701 pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i umożliwi właściwą pielęgnację.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też