Manu

Philips HP 4935

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc 1800 W
  • Koncentrator tak 
  • Dyfuzor nie 

Opis

W coraz większej ilości przypadków suszarka służy nie tylko do samego suszenia, lecz również do stylizacji fryzury. Philips HP 4935 to odpowiednie urządzenie do pielęgnacji Twoich włosów, aby były zarówno piękne, jak i zdrowe. Niezależnie od okazji, model ten umożliwi Ci efektywne suszenie oraz będzie pomocny w układaniu fryzury. Pamiętaj, że wybór dobrej suszarki to inwestycja w doskonały wygląd Twoich włosów.

Funkcje

Istotnymi parametrami suszarek do włosów są siła nawiewu i regulacja temperatury, jednak pamiętaj także o dodatkowych funkcjach, takich jak nasadki, rodzaj powłoki, jonizacja powietrza czy choćby długość kabla, które są nie mniej ważne. Dodatkowe atrybuty nie tylko przyczynią się do większej dbałości o Twoje włosy, ale także zapewnią Ci komfort użytkowania, na przykład dzięki odpowiedniej długości kabla.

Właściwości

Przy wyborze suszarki należy zwrócić uwagę na jej właściwości, które pomogą Ci dobrać odpowiedni model do Twoich potrzeb. Zapewne wielokrotnie zastanawiasz się, czy takie elementy jak dyfuzor lub koncentrator są w ogóle potrzebne. Otóż dodatki te znakomicie sprawdzą się przy układaniu fryzury podczas suszenia. Koncentrator dołączony do zestawu, stanie się idealnym sprzymierzeńcem w Twoim dążeniu do szybkiego i dokładnego modelowania fryzury. Moc suszarki jest jednym z najistotniejszych parametrów. To od niej w dużej mierze zależy szybkość suszenia Twoich włosów. Im jest ona większa, tym szybciej je wysuszysz. Wybór powinien opierać się na rodzaju Twoich włosów, jeśli są one cienkie wybierz urządzenie o mniejszej mocy (1000-1400 W), natomiast dla osób z gęstymi włosami odpowiednim rozwiązaniem są mocniejsze suszarki - do 2000 W. Urządzenie Philips HP 4935 posiada moc o wartości 1800 W.

Podsumowanie

Kupowanie sprzętu z niepewnych źródeł może obrócić się przeciwko nam. Zwłaszcza, w przypadku suszarki do włosów. Urządzenie kiepskiej jakości nie tylko sprawi, że nieodpowiednio wydamy pieniądze, lecz również może przyczynić się do złego stanu włosów. Wybór suszarki Philips HP 4935 to rozsądny zakup, ale także jest to inwestycja w zdrowy i piękny wygląd Twoich włosów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 10 opinii

+ Dodaj opinie
kasrys14 - Wystawiona 3 lata temu
Rewelacyjna suszarka za niską cenę. Jonizacja w suszarce powoduje brak puszenia się włosów. Suszarka posiada trzy stopnie ciepła nawiewu co daje możliwość suszenia powietrzem od zimnego do gorącego. Posiada funkcję dodatkowego zimnego powietrza i funkcję zabezpieczającą przed nagrzaniem. Wygląd bez rewelacji ale funkcje są super, suszarkę kupiłam ze względu na jej funkcje a nie po to żeby ładnie wyglądała. Polecam.
gosia - Wystawiona 3 lata temu
Jak na razie nie mam uwag do suszarki. Cena i jakość sprawiają, że jest zdecydowanie godna uwagi.
sgalej - Wystawiona 3 lata temu
Według mnie bardzo dobra suszarka za tę cenę
edyta - Wystawiona 3 lata temu
dobra suszarka za nie wygórowana cenę polecam
Niki - Wystawiona 2 lata temu
na plus, jestem zadowolona
Marysia - Wystawiona 3 lata temu
bardzo fajna suszarka, duża moc, niska cena, bardzo estetyczny wygląd.
anna.mokwinska - Wystawiona 3 lata temu
super fajny, przy niskiej cenie wysoka jakość
kasia - Wystawiona 3 lata temu
Suszarka super, lekka, dobrze suszy i w miarę cicha
gosia - Wystawiona 3 lata temu
elegancki wygląd, lekka ale z mocą :)
unisport - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobry i tani produkt...