Moje konto
  • Philips HP 4962 Philips HP 4962
  • Philips HP 4962 Philips HP 4962

Philips HP 4962

2 oferty z 2 sklepów

Producent Philips Moc 1600 W Koncentrator tak Dyfuzor nie WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MediaMarkt.pl

★★★★★
3858 opinii

Suszarka PHILIPS HP 4962/22

Suszarka PHILIPS HP 4962/22

Suszarka PHILIPS HP 4962/22

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
2336 opinii

Suszarka PHILIPS HP 4962/22

Suszarka PHILIPS HP 4962/22

Suszarka PHILIPS HP 4962/22

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPhilips
Moc1600 W
Koncentratortak
Dyfuzornie

Trafny zakup suszarki to pierwszy krok do prawidłowej pielęgnacji, więc przyjrzyj się urządzeniu Philips HP 4962, a może to właśnie ono będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Efektywne suszenie pozwoli Ci szybko ułożyć włosy, zarówno w zwykły dzień, jak i przed ważnym spotkaniem. Pamiętaj, że wybór odpowiedniej suszarki to inwestycja w świetny wygląd Twoich włosów.

Funkcje

Pamiętaj o rozmaitych parametrach, które są istotne, np. siła nawiewu czy regulacja temperatury. Dodatkowo uwzględnij w wyborze inne funkcje: jonizację, rodzaj powłoki, nasadki czy długość kabla. Powyższe cechy istotnie wpłyną nie tylko na jakość Twoich włosów, ale także samo ich suszenie i układanie stanie się wygodniejsze.

Właściwości

Suszarka to urządzenie, od którego zaczyna się układanie włosów, dlatego wybierając odpowiednią dla siebie, przyjrzyj się dokładnie jej właściwościom. Niejednokrotnie, podczas szukania tej idealnej suszarki, pojawia się pytanie czy elementy, takie jak koncentrator lub dyfuzor są w ogóle użyteczne. Jednak to własnie one, mogą pomóc Ci uzyskać na włosach pożądany efekt. Koncentrator dołączony do zestawu, stanie się idealnym sprzymierzeńcem w Twoim dążeniu do szybkiego i dokładnego modelowania fryzury. Zwróć uwagę na moc wybranej suszarki. To głownie ta cecha będzie miała wpływ na to, jak szybko wysuszysz włosy. Większa moc to szybsze suszenie. Rodzaj Twoich włosów także ma znaczenie w tym wypadku. Do cienkich czy krótkich włosów wystarczą urządzenia o mniejszej mocy (do 1400 W), natomiast przy długich lub gęstych wybierz te na poziomie około 2000 W. Wartość mocy w urządzeniu Philips HP 4962 wynosi 1600 W.

Podsumowanie

Zdarzyło Ci się mieć suszarkę, która nie oddziaływała zbyt dobrze na włosy? Zamiast wygładzać, powodowała ich puszenie? Często jest tak, że nieodpowiednio dobrana i użytkowana niszczy włosy. Nieprawidłowa temperatura może je przesuszyć, przez co będą bardziej matowe i szorstkie. Philips HP 4962 pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i umożliwi właściwą pielęgnację.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Jak dotychczas sprawuje się dobrze :) ★★★★☆
Justyna
2013-03-13
mała,poręczna,duża moc,niezawodna,długi przewód ★★★★☆
Sylwester
2013-09-15

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też