Moje konto
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E

BaByliss AS130E

5 ofert z 5 sklepów

Producent BaByliss Moc 700 W Ilość nasadek 1 Jonizacja tak Regulacja prędkości tak Regulacja temperatury tak Nawiew zimnego powietrza tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Loko-suszarka Babyliss Brush & Style 700W - AS130E

… Babyliss Brush & Style 700W - AS130E Loko-suszarka BaByliss pozwala wysuszyć, wyprosować włosy a także nadać im objętości. Obrotowa loko-suszarka Babyliss AS130E - rewolucja w samodzielnym układaniu włosów. Układanie włosów trwa tylko kilka minut, nie wymaga wysiłku, a efekt jest porównywalny ze stylizacją uzyskaną w dobrym salonie fryzjerskim. Babyliss AS130E w tym samym czasie …

Dostępny od ręki  ✓

OleOle!

★★★★★
13161 opinii

Babyliss AS130E

Babyliss AS130E

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
30645 opinii

Babyliss AS130E

Babyliss AS130E

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBaByliss
Moc700 W
Ilość nasadek1
Jonizacjatak
Regulacja prędkościtak
Regulacja temperaturytak
Nawiew zimnego powietrzatak

Chcesz cieszyć się naturalnie wyglądającymi lokami? Z suszarko-lokówką BaByliss AS130E szybko to osiągniesz. Wybór właściwej suszarko-lokówki to inwestycja w piękne fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

Właściwości

Przy wyborze suszarko-lokówki zwróć uwagę na jej właściwości. Istotne są takie jak: moc, regulacja temperatury i prędkości, rodzaje nasadek, jonizacja czy nawiew zimnego powietrza. Cechy te, usprawnią pielęgnację włosów, ich suszenie, jak i uproszczą układanie upragnionych fal. Efektywność suszenia i stylizacji włosów zależy od mocy urządzenia. Gdy moc jest większa, szybciej stworzysz fale jakie pragniesz. BaByliss AS130E posiada moc o wartości 700 W. Stylizując włosy za pomocą suszarko-lokówki, istotne jest dobranie zakresu temperatury nawiewu do typu włosów. Dzięki temu unikniesz szybkiego ich uszkodzenia pod wpływem za wysokiej temperatury. Dzięki regulacji prędkości nawiewu, dostępnej w urządzeniu, możesz dostosować tryb pracy do rodzaju swoich włosów. Dodatkowym atrybutem urządzenia, który pomoże Ci ułożyć fryzurę jest nawiew zimnego powietrza.

Nasadki

Wybierając suszarko-lokówkę, zwróć uwagę na to jaką posiada nasadkę. Zazwyczaj jest to okrągła szczotka, jednak do niektórych modeli dołączone są dodatkowe, umożliwiające ułożenie innej stylizacji. To od jej kształtu i wielkości zależy jakie loki uzyskasz na włosach. Grubsza pozwoli Ci na ułożenie dużych fal, natomiast za pomocą węższej stworzysz drobniejsze skręty. W BaByliss AS130E ilość nasadek wynosi: 1.

Podsumowanie

Dzięki suszarko-lokówce możesz jednocześnie suszyć i kręcić włosy. Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także bardziej zatroszczysz się o włosy. Temperatura suszenia jest niższa od tej w lokówkach, przez co Twoje włosy są mniej narażone na uszkodzenia nią spowodowane. Zwróć uwagę także na to, że loki utworzone przez suszarko-lokówkę są łagodniejsze od tych zrobionych lokówką. przemyśl jaki efekt chcesz uzyskać i przeanalizuj właściwości urządzenia BaByliss AS130E. Być może to właśnie ono będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też