Moje konto
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E
  • BaByliss AS130E BaByliss AS130E

BaByliss AS130E

8 ofert z 8 sklepów

Producent BaByliss Moc 700 W Ilość nasadek 1 Jonizacja tak Regulacja prędkości tak Regulacja temperatury tak Nawiew zimnego powietrza tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Loko-suszarka Babyliss Brush & Style 700W - AS130E

… tworząc produkty, które najlepiej odpowiadają profesjonalistom. Sekcja projektowania rozwija nowe koncepcje i udoskonala istniejące produkty. Tutaj pomysły wchodzą w życie, a urządzenia są zaprojektowane zgodnie z potrzebami odbiorców. Dzięki badaniu kształtów, struktur i kolorów, BaByliss Paris zawsze może zaoferować produkty, które są zgodne z obowiązującami trendami. GLOBALNY ZASIĘG: 30 milionów …

Dostępny od ręki  ✓

OleOle!

★★★★★
13954 opinie

Babyliss AS130E

Babyliss AS130E

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
31162 opinie

Babyliss AS130E

Babyliss AS130E

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBaByliss
Moc700 W
Ilość nasadek1
Jonizacjatak
Regulacja prędkościtak
Regulacja temperaturytak
Nawiew zimnego powietrzatak

Marzy Ci się układanie loków już podczas suszenia włosów? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki suszarko-lokówce BaByliss AS130E. Zainwestuj w zdrowy i piękny wygląd Twoich włosów i wybierz mądrze urządzenie, które zapewni Ci nie tylko wymarzony efekt, ale także pomoże w codziennej pielęgnacji.

Właściwości

W tym urządzeniu, połączono właściwości suszarki i lokówki, aby jeszcze lepiej pomagać Ci w pielęgnacji włosów. Dzięki temu, urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawią, że Twoje włosy będą piękne i zdrowe. Przyjrzyj się właściwościom: mocy, regulacji temperatury i prędkości, nasadkom, funkcji jonizacji czy opcji zimnego nawiewu. Wszelkie te atrybuty jeszcze bardziej uproszczą Ci stylizację uczesania. Moc urządzenia jest ważnym parametrem. Im jest większa, tym efektywniej wystylizujesz uczesanie. BaByliss AS130E posiada moc 700 W. Dopasuj temperaturę nawiewu suszarko-lokówki do typu swoich włosów. Opcja ta, pomoże Ci cieszyć się ulubionymi falami, dbając przy tym o zdrowie Twoich włosów. Gdy masz włosy podatne na uszkodzenia, regulacja prędkości nawiewu może pomóc Ci w dbaniu o nie, poprzez dostosowanie jego siły. Nawiew zimnego powietrza, który dostępny jest w urządzeniu, pomoże Ci ułożyć fryzurę.

Nasadki

W suszarko-lokówce istotne jest to jaką nasadkę posiada. Od niej zależy jakie fale uzyskasz. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe nasadki, np., prostujące, dodatkowe szczotki itp., które umożliwią Ci tworzenie rozmaitych fryzur. Szerokie nasadki utworzą większe fale na Twoich włosach, te mniejsze nadadzą drobniejsze loki. W suszarko-lokówce AS130E firmy BaByliss ilość nasadek wynosi 1.

Podsumowanie

Suszarko-lokówka to urządzenie, którym szybko i w prosty sposób stworzysz piękne fale. Dzięki połączeniu dwóch funkcji, zaoszczędzisz czas suszenia i układania fryzury, gdyż zrobisz to jednocześnie. Dodatkowo, również zadbasz o włosy, gdyż temperatura suszenia jest niższa niż w lokówkach. Skręt loków będzie łagodniejszy, a włosy zdrowsze. Przyjrzyj się cechom suszarko-lokówki BaByliss AS130E i zdecyduj czy jest to najlepsze urządzenie dla Ciebie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też