Menu

BaByliss AS500E

Cechy produktu

  • Producent BaByliss 

Opis

Linia Digital sensor od BaByliss Paris to pierwsza linia inteligentnych towarów do suszenia i kreacji włosów. Urządzenia same dopasowują swoje funkcje do potrzeb Twoich włosów równocześnie dbając o maksymalną ochronę podczas kreacji.

Czym jest Digital czujnik? To postępowa technika, która kontroluje temperaturę na powierzchni włosów choćby 366 razy na sekundę. Loko-suszarka w zależności od nasadki dostosowuje temperaturę i właściwy nadmuch powietrza.

Cyfrowy czujnik stabilizuje temperaturę, dzięki czemu włosy nie przegrzewają się w trakcie stylizacji. Czujka cyfrowy umieszczony w urządzeniu kontroluje i reguluje temperaturę aż 366 razy na sekundę. Uniemożliwia to przegrzaniu się włosów.

Funkcja jonizacji sprawia, iż Twoje włosy są jeszcze bardziej miękkie, zdrowe i lśniące....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.