Manu

Braun AS 530

Cechy produktu

  • Producent Braun 
  • Moc 1000 W
  • Ilość nasadek
  • Rodzaj nasadek szczotka 
  • Jonizacja nie 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Regulacja temperatury tak 
  • Nawiew zimnego powietrza tak 

Opis

Chcesz już podczas suszenia stylizować włosy w piękne loki? Są one w zasięgu Twojej ręki, a to za sprawą urządzenia AS 530 firmy Braun. Z odpowiednio dobraną suszarko-lokówką, tworzenie fal stanie się efektywne.

Właściwości

Atutem suszarko-lokówki jest jednoczesne suszenie i kręcenie włosów, dzięki czemu są one mniej podatne na uszkodzenie. Występowanie dodatkowych atrybutów, takich jak jonizacja, nawiew zimnego powietrza, regulacja temperatury i prędkości, nasadki, wspomagają układanie i pielęgnację uczesania. To, jak szybko wysuszysz i wystylizujesz włosy, zależy w dużej mierze od mocy urządzenia. Im jest ona większa, tym działanie bardziej efektywne. Braun AS 530 posiada moc o wartości 1000 W. Regulacja temperatury, znajdująca się w suszarko-lokówce, umożliwi Ci na dopasowanie jej do rodzaju Twoich włosów, przez co będą one mniej podatne na uszkodzenia. Jeśli Twoje włosy są podatne na uszkodzenia przydatna będzie opcja regulacji prędkości nawiewu. Pomoże Ci to w stylizacji fal oraz zadba o ich zdrowy wygląd. Dodatkowo w urządzeniu, dostępna jest funkcja, która pomoże Ci w układaniu fryzury, czyli nawiew chłodnego powietrza.

Nasadki

Dopasuj rodzaj i grubość nasadki do efektu jaki chcesz uzyskać na włosach. To właśnie ten element urządzenia jest istotny. Suszarko-lokówką z większą szczotką zrobisz szersze fale, natomiast mniejsza nada Twoim włosom drobniejsze skręty. Do niektórych modeli urządzeń dołączone są inne nasadki, np., prostująca, dyfuzor, lokówka itp. Ilość nasadek w suszarko-lokówce AS 530 firmy Braun to: 3. Rodzaj nasadki, zastosowany przez producenta to szczotka.

Podsumowanie

Jeśli loki to efekt, którym chcesz cieszyć się codziennie, a nie tylko przy specjalnych okazjach, wybierz suszarko-lokówkę Braun AS 530. Dzięki niej szybko stworzysz upragnione skręty na włosach i przy okazji, zadbasz o ich zdrowy wygląd. Przez to, że temperatura suszenia jest niższa od tej w lokówkach, Twoje włosy będą mniej narażone na uszkodzenia. Przeanalizuj właściwości modelu AS 530 i zdecyduj czy to właśnie ona będzie Twoim sprzymierzeńcem w tworzeniu wymarzonej burzy fal.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 4 opinie

+ Dodaj opinie
Monami - Wystawiona 3 lata temu
Suszarko-lokówka dobrej klasy..
ewa - Wystawiona 3 lata temu
świetna lokówka, bardzo dobrze układa i wygładza włosy. polecam wszystkim
bozena - Wystawiona 3 lata temu
Na razie sprawuje się dobrze ,jestem zadowolona
Asia - Wystawiona 3 lata temu
Lokówka spełniła moje oczekiwania:)Jestem bardzo zadowolona.