Moje konto  ▾

Braun AS 530

Producent BraunMoc 1000 WIlość nasadek 3Rodzaj nasadek szczotkaJonizacja nieRegulacja prędkości takRegulacja temperatury takNawiew zimnego powietrza tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBraun
Moc1000 W
Ilość nasadek3
Rodzaj nasadekszczotka
Jonizacjanie
Regulacja prędkościtak
Regulacja temperaturytak
Nawiew zimnego powietrzatak

Marzy Ci się układanie loków już podczas suszenia włosów? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki urządzeniu Braun AS 530. Zainwestuj w zdrowy i piękny wygląd Twojej fryzury i wybierz mądrze urządzenie, które zapewni Ci nie tylko wymarzony efekt, ale także pomoże w codziennej pielęgnacji.

Właściwości

W tym urządzeniu, połączono właściwości suszarki i lokówki, aby jeszcze lepiej pomagać Ci w pielęgnacji włosów. Dzięki temu, urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawią, że Twoje włosy będą piękne i zdrowe. Przyjrzyj się właściwościom: mocy, regulacji temperatury i prędkości, nasadkom, funkcji jonizacji czy opcji zimnego nawiewu. Wszelkie te atrybuty jeszcze bardziej ułatwią Ci stylizację uczesania. Moc urządzenia jest istotnym parametrem. Im jest większa, tym efektywniej wystylizujesz uczesanie. Braun AS 530 posiada moc 1000 W. Dopasuj temperaturę nawiewu suszarko-lokówki do typu swoich włosów. Funkcja ta, pomoże Ci cieszyć się ulubionymi falami, dbając przy tym o zdrowie Twoich włosów. Gdy masz włosy podatne na uszkodzenia, regulacja prędkości nawiewu może pomóc Ci w dbaniu o nie, poprzez dopasowanie jego siły. Nawiew zimnego powietrza, który dostępny jest w urządzeniu, pomoże Ci wystylizować fryzurę.

Nasadki

W suszarko-lokówce ważne jest to jaką nasadkę posiada. Od niej zależy jakie fale otrzymasz. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe nasadki, np., prostujące, dodatkowe szczotki itp., które umożliwią Ci tworzenie różnych uczesań. Szerokie nasadki utworzą większe fale na Twoich włosach, te mniejsze nadadzą nieduże loki. W suszarko-lokówce AS 530 firmy Braun ilość nasadek wynosi 3. Rodzaj zastosowany w urządzeniu to szczotka.

Podsumowanie

Suszarko-lokówka to urządzenie, którym szybko i w łatwy sposób stworzysz idealne fale. Dzięki połączeniu dwóch funkcji, zaoszczędzisz czas suszenia i układania fryzury, gdyż zrobisz to jednocześnie. Dodatkowo, również zadbasz o włosy, gdyż temperatura suszenia jest niższa niż w lokówkach. Skręt loków będzie mniejszy, a włosy zdrowsze. Przyjrzyj się właściwościom suszarko-lokówki Braun AS 530 i zdecyduj czy jest to najlepsze urządzenie dla Ciebie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.