Philips HP 4674

Philips HP 4674

  • Cena od: 159,90
  • Moc: 1000
  • Regulacja temperatury: tak
Philips HP 4674 Philips HP 4674 Philips HP 4674 Philips HP 4674
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Philips HP 4674

Naturalne loki lub fale od zawsze były Twoim marzeniem? Model HP 4674 firmy Philips pomoże Ci to osiągnąć. Właściwa pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzoną fryzurę.

Philips HP 4674

Właściwości

Dzięki połączeniu suszarki i lokówki, dostajesz zestaw funkcji, które wspomogą pielęgnację Twoich włosów. Przyjrzyj się właściwościom jakie posiada to urządzenie i wybierz najodpowiedniejsze. Ważne są zarówno regulacja temperatury i prędkości, moc czy nasadki, ale także przydatne będzie występowanie funkcji jonizacji czy nawiewu ziemnego powietrza. Zwróć uwagę jaką moc ma urządzenie, ponieważ to od niej zależy efektywność stylizacji włosów. Im jest większa, tym szybciej je wysuszysz i zrobisz upragnione fale. Moc suszarko-lokówki HP 4674 firmy Philips to 1000 W. Różne zakresy temperatury w suszarko-lokówce, pozwolą Ci dopasować ją do rodzaju Twoich włosów, aby długo były zdrowe. W urządzeniu tym, znajdziesz też funkcje nawiewu zimnego powietrza, która ułatwi układanie włosów.

Philips HP 4674

Nasadki

Jeśli chcesz uzyskać upragnione fale, wybierz odpowiednią nasadkę. Od niej zależy efekt jaki uzyskasz. Ta część urządzenia jest istotna. Grubsza nasadka zapewni Ci duże, romantyczne fale, cieńsza natomiast drobniejsze loki. Niektóre urządzenia posiadają więcej końcówek, np. dodatkowe szczotki, nasadki prostujące itp., dzięki czemu stworzysz różne uczesania. W suszarko-lokówce Philips HP 4674 dołączona ilość nasadek w zestawie to 4. Rodzaj zastosowany w tym modelu to szczotka.

Philips HP 4674

Podsumowanie

Lokówko-suszarka pozwoli Ci na mniejszy skręt. Przemyśl dobrze, czego oczekujesz od tego urządzenia i przyjrzyj się modelowi HP 4674 firmy Philips. Może to właśnie ono przypadnie Ci do gustu.

Dane techniczne

Parametry
Rodzaj nasadek szczotka
Moc 1000
Ilość nasadek 4
Regulacja temperatury tak
Nawiew zimnego powietrza tak
Jonizacja tak

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie