Menu

Philips HP 8662

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc 800 W
  • Ilość nasadek
  • Regulacja temperatury tak 

Opis

Suszarko-lokówka HP8662/0
Jednoczesne suszenie i modelowanie — nowa suszarko-lokówka Philips Essential Care umożliwia suszenie i modelowanie za jednym razem i zapewnia maksymalną pielęgnację włosów. Dzięki 3 nasadkom możnakreować piękne, naturalne fryzury.

- EssentialCare
- Jonowa

Lepsza pielęgnacja jonowa zapewnia proste i połyskujące włosy
Pielęgnacja jonowa zezwala na suszenie włosów bez ich elektryzowania. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. W wyniku czego włosy stają się cudownie lśniące, gładkie i proste.

najlepsza temperatura do suszenia włosów dzięki funkcji ThermoProtect
Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect gwarantuje słuszną temperaturę suszenia, a także dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, solidnym nadmuchu powietrza uzyskasz produktywne suszenie bez niszczenia włosów.

Moc 800 W gwarantuje piękne efekty kreacji
Ta suszarko-lokówka o mocy 800 W formuje strumień powietrza o stosownym natężeniu oraz delikatną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz radować się przepięknymi włosami.

Termoszczotka o średnicy 38 mm gwarantuje gładkie włosy
Termoszczotka ma wyjątkowo dużą średnicę 38 mm. Szerokość wałka powoduje, że jest to genialne narzędzie do stylizacji pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale.

Szczotka z wysuwanymi ząbkami przystępne podkręcanie włosów
Ta prosta w obsłudze suszarko-lokówka łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, można więc łatwo wysunąć lokówkę z włosów. Rezultat to błyskotliwe, sprężyste loki.

Wąski koncentrator zagwarantuje intensywny nadmuch powietrza
Działanie koncentratora suszarki do włosów polega na skupianiu nadmuchu powietrza przez jego uwalnianie poprzez otwór i kierowanie na solidne obszary. To zezwala na precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.

Ustawienie chłodnego powietrza zezwala na łagodne suszenie
Ustawienie chłodnego powietrza zezwala na suszenie włosów w stosunkowo niskiej temperaturze, by do minimum ograniczyć ich uszkodzenia. Funkcja ta jest bardzo przydatna w przypadku włosów cienkich, suchych albo zniszczonych. Jest to wyśmienite ustawienie na lato!

Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu przewodów
Przydatna technika obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać kablem, dzięki temu przewody nie plączą się.

Trzy dostosowywane ustawienia temperatury i szybkości pokaźniejszą kontrolę
Wymaganą szybkość i temperaturę można dopasować w celu uzyskania wyśmienitego efektu końcowego. Trzy dostosowywane ustawienia pozwalają starannie wykonać doskonałą fryzurę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

kabel o długości 1,8 m zapewnia dużą rozciągliwość

Zaczep do zawieszania zezwala na wygodne przechowywanie
Pokryty gumą zaczep znajdujący się na podstawie uchwytu pozwala na zawieszenie urządzenia, co jest nad wyraz przydatne w domu lub w trakcie pobytu w hotelu.EAN: 8710103679288
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: HP8662/00
Moc: 800 W
Regulacja temperatury: Tak
ilość ustawień temperatury: 3
liczba szybkości nawiewu: 3
Zimny nadmuch: Tak
Jonizacja: Tak
Obrotowy przewód: Tak
Kolor: Biały
Pozostałe właściwości: - Funkcja Thermoprotect- Zaczep do zawieszania

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.