Moje konto  ▾

Rowenta CF 9320

Producent RowentaMoc 1000 WIlość nasadek 2Jonizacja takNawiew zimnego powietrza tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

19 ofert z 19 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRowenta
Moc1000 W
Ilość nasadek2
Jonizacjatak
Nawiew zimnego powietrzatak

Chcesz już podczas suszenia układać włosy w piękne fale? Są one w zasięgu Twojej ręki, a to za sprawą urządzenia CF 9320 firmy Rowenta. Z odpowiednio dobraną suszarko-lokówką, tworzenie fal będzie efektywne.

Właściwości

Zaletą suszarko-lokówki jest jednoczesne suszenie i kręcenie włosów, dzięki czemu są one mniej podatne na uszkodzenie. Występowanie dodatkowych atrybutów, takich jak jonizacja, nawiew zimnego powietrza, regulacja temperatury i prędkości, nasadki, wspomagają układanie i pielęgnację fryzury. To, jak szybko wysuszysz i wystylizujesz fryzurę, zależy w dużej mierze od mocy urządzenia. Im jest ona większa, tym działanie bardziej efektywne. Rowenta CF 9320 posiada moc o wartości 1000 W. Regulacja temperatury, występująca w suszarko-lokówce, umożliwi Ci na dopasowanie jej do rodzaju Twoich włosów, przez co będą one mniej podatne na uszkodzenia. Jeśli Twoje włosy są podatne na zniszczenia przydatna będzie opcja regulacji prędkości nawiewu. Ułatwi Ci to w stylizacji loków oraz zadba o ich zdrowy wygląd. Dodatkowo w urządzeniu, występuje funkcja, która pomoże Ci w układaniu uczesania, czyli nawiew chłodnego powietrza.

Nasadki

Dostosuj typ i grubość nasadki do efektu jaki chcesz uzyskać na włosach. To właśnie ten element urządzenia jest istotny. Suszarko-lokówką z większą szczotką stworzysz szersze fale, natomiast mniejsza nada Twoim włosom drobniejsze skręty. Do niektórych modeli urządzeń dołączone są inne nasadki, np., prostująca, dyfuzor, lokówka itp. Ilość nasadek w suszarko-lokówce CF 9320 firmy Rowenta to: 2.

Podsumowanie

Jeśli loki to efekt, którym chcesz cieszyć się codziennie, a nie tylko przy wyjątkowych okazjach, wybierz suszarko-lokówkę Rowenta CF 9320. Dzięki niej szybko stworzysz upragnione skręty na włosach i przy okazji, zadbasz o ich zdrowy wygląd. Przez to, że temperatura suszenia jest niższa od tej w lokówkach, Twoje włosy będą mniej narażone na uszkodzenia. Przeanalizuj właściwości modelu CF 9320 i zdecyduj czy to właśnie ona będzie Twoim sprzymierzeńcem w tworzeniu upragnionej burzy fal.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.