Manu

Rowenta CF 9320

Cechy produktu

  • Producent Rowenta 
  • Moc 1000 W
  • Ilość nasadek
  • Jonizacja tak 
  • Nawiew zimnego powietrza tak 

Opis

Naturalne loki lub fale od długiego czasu były Twoim marzeniem? Model CF 9320 firmy Rowenta pomoże Ci to osiągnąć. Właściwa pielęgnacja jest kluczem do zdrowych włosów. Suszarko-lokówka to urządzenie 2 w 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i szybko stworzysz wymarzone uczesanie.

Właściwości

Dzięki połączeniu suszarki i lokówki, otrzymujesz zestaw funkcji, które wspomogą pielęgnację Twoich włosów. Przyjrzyj się właściwościom jakie posiada to urządzenie i wybierz najwłaściwsze. Ważne są zarówno regulacja temperatury i prędkości, moc czy nasadki, ale także przydatne będzie występowanie funkcji jonizacji czy nawiewu ziemnego powietrza. Weź pod uwagę jaką moc ma urządzenie, ponieważ to od niej zależy efektywność stylizacji włosów. Im jest większa, tym szybciej je wysuszysz i stworzysz upragnione fale. Moc suszarko-lokówki CF 9320 firmy Rowenta to 1000 W. Różne poziomy temperatury w suszarko-lokówce, pozwolą Ci dopasować ją do rodzaju Twoich włosów, aby długo były zdrowe. Regulacja prędkości nawiewu, występująca w suszarko-lokówce pomoże Ci układać loki, jednocześnie dopasowując siłę suszenia do rodzaju Twoich włosów. W urządzeniu tym, znajdziesz też funkcje nawiewu zimnego powietrza, która wspomoże układanie włosów.

Nasadki

Jeśli chcesz uzyskać upragnione fale, wybierz odpowiednią nasadkę. Od niej zależy efekt jaki uzyskasz. Ta część urządzenia jest kluczowa. Grubsza nasadka zapewni Ci duże, romantyczne fale, cieńsza natomiast drobniejsze loki. Niektóre urządzenia posiadają więcej końcówek, np. dodatkowe szczotki, nasadki prostujące itp., dzięki czemu stworzysz różne fryzury. W suszarko-lokówce Rowenta CF 9320 dołączona ilość nasadek w zestawie to 2.

Podsumowanie

Lokówko-suszarka umożliwi Ci na mniejszy skręt. Przemyśl dobrze, czego oczekujesz od tego urządzenia i przyjrzyj się modelowi CF 9320 firmy Rowenta. Może to właśnie ono przypadnie Ci do gustu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 9 opinii

+ Dodaj opinie
viola - Wystawiona 3 lata temu
Produkt na prawde super zwłaszcza obracające się szczotki nie męczą dłoni:) gruba szczotka świetnie unosi włosy przy skórze. Polecam!!
bmoto - Wystawiona 3 lata temu
Żona dopiero zaczyna uczyć się obsługi sprzętu, ponieważ ma sporo funkcji m.in. napęd w dwie strony. Ale OK, wszystko gra i pasuje.
yvonn - Wystawiona 3 lata temu
super!wszystko działa tak jak w opisie.Wspaniały prdukt.
dornatal - Wystawiona 3 lata temu
Produkt w pełni spełnia oczekiwania. Modelowanie nim włosów to czysta przyjemność.
kama - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobra lokówko-suszarka. dla mnie trochę za duża i ciężka ale to kwestia przyzwyczajenia
Izia - Wystawiona 3 lata temu
Nie polecam z powodu słabego wykonania. Od razu po zakupie szczotka obrotowa bezustannie wypadała, ułożenie fryzury było niemożliwe. Potwierdza to również moja siostra która też dała się naciągnąć na promocyjną cenę tej lokówko suszarki. Korzystałam z pożyczonej od koleżanki Rowenty 9250 i tam nic nie wypadało. Teraz zastanawiam się nad zakupem CF 9250 lub 9220 ponieważ ten nieszczęsny model udało mi się zwrócić.
- Wystawiona 3 lata temu
Przestrzegam przed zakupem tej lokówko suszarki. Natychmiast po zakupie nieustannie wypadała z niej szczotka nakładka, w związku z tym ułożenie fryzury było niemożliwe. Wypadanie szczotek potwierdza również moja siostra która także dała się naciągnąć na promocyjną cenę tej lokówki. Wykonana niedbale, nawet pojemniki na szczotki jakieś gorsze. Na szczęście udało mi się ją zwrócić. Poprzedniczki tej lokówki są o wiele lepsze, sama korzystałam z pożyczonej CF 9250 i szczotki nigdy nie wypadały. Teraz zastanawiam się nad zakupem Rowenty CF9220 albo 9250.
agsie - Wystawiona 3 lata temu
Na początku trochę trudno, trzeba nabrać wprawy. Później już ok.
Dagaw3105 - Wystawiona 3 lata temu
Dziękuję za możliwość skorzystania z zakupu: produkt o wysokiej jakości wykonania, spełniający w pełni moje oczekiwania. Polecam go wszystkim "leniwcom" oraz osobom, które podobnie jak ja nie mają zdolności i cierpliwości do układania włosów.Ta lokówko suszarka - w sposób perfekcyjny robi to co fryzjer - z tą różnica że w naszej łazience :) Gorąco polecam !!!:)