Menu

Rowenta CF 9540

Cechy produktu

  • Producent Rowenta 
  • Moc 1000 W
  • Jonizacja tak 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Regulacja temperatury tak 
  • Nawiew zimnego powietrza tak 
  • Kolor szary 

Opis

OBROTOWA SUSZRAKO-LOKÓWKA zagwarantuje SUSZENIE I MODELOWANIE WŁOSÓW ZA JEDNYM RUCHEM, NADAJĄC WŁOSOM perfekcyjnY lśnienie, pojemnośĆ I PIELĘGNACJĘ. Suszarko-lokówka Brush Activ' Premium Care, której szczotki z naturalnym włosiem subtelnie rozczesują włosy i pozwalają uzyskać świetny blask włosów, to rewelacyjne urządzenie do kreacji.

samoczynne obroty i moc 1000W umożliwia efektywne i łatwe suszenie i kręcenie, szczotki w dwóch rozmiarach pozwalają stylizować włosy o różnych długościach. Powłoka warstwa ceramiczna Cashmere Keratin, a także podwójna jonizacja zapewniają zdrowe, efektowne i połyskujące włosy.

świetnie wysuszone i wystylizowane włosy, błyskawicznie i wygodnie. Obrotowa suszarko-lokówka Brush Activ' Premium Care rewelacyjnie suszy i stylizuje włosy zapewniając prędki i fachowy efekt. Podwójna pielęgnacja jonowa buduje ponad 40 razy więcej* jonów, zezwalając polikwidować efekt puszenia się włosów i elektryzowania, a co z tego wynika łatwość układania.

Wysoka moc 1000W zapewni efektywność kreacji, a dwustronny obrót unikatową wygodę. 3 stopniowa regulacja szybkości/temperatury, w tym nawiew chłodnego powietrza pozwolą zbratać urządzenie do rodzajów włosów.

* W porównaniu z Rowenta Brush Activ CF9220. PODWÓJNA JONIZACJA Podwójna jonizacja kreuje do 40 razy* więcej jonów, pozwalając wyeliminować efekt puszenia się włosów i elektryzowania, a co za tym idzie łatwość układania i blask włosów.

* W porównaniu z Rowenta Brush Activ CF9220. JEDNOCZESNE SUSZENIE automatyczne obroty szczotki imitują fachową technologię kreacji, a sama szczotka jednocześnie suszy włosy. SzybkośĆ I MOC Moc 1000W dla prędkiego suszenia i stylizowania.

ŁATWOŚĆ używanIA Obrót szczotki w dwóch kierunkach (lewo/prawo), zagwarantuje łatwość stosowania i pozwala na układanie różnorodnych fryzur. SZCZOTKI dobranE DO DŁUGOŚCI WŁOSÓW Dwie ceramiczne szczotki: obracająca się szczotka o średnicy 50 mm do długich/grubych włosów, obracająca się szczotka o średnicy 40 mm do włosów o przeciętnej długości i niedługich.

precyzyjnA REGULACJA 2 prędkości i chłodny nawiew. OSŁONKA SZCZOTEK Osłonki na szczotki do wygodnego przechowywania i przewożenia chronią szczotki przed uszkodzeniami....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.