Moje konto
  • Zelmer 33Z019 Zelmer 33Z019
  • Zelmer 33Z019 Zelmer 33Z019
  • Zelmer 33Z019 Zelmer 33Z019
  • Zelmer 33Z019 Zelmer 33Z019

Zelmer 33Z019

0 ofert z 0 sklepów

Producent Zelmer Moc 1200 W Ilość nasadek 6 Rodzaj nasadek szczotka, lokówka Jonizacja tak Regulacja prędkości tak Regulacja temperatury tak Nawiew zimnego powietrza tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZelmer
Moc1200 W
Ilość nasadek6
Rodzaj nasadekszczotka, lokówka
Jonizacjatak
Regulacja prędkościtak
Regulacja temperaturytak
Nawiew zimnego powietrzatak

Chcesz cieszyć się naturalnymi lokami? Z suszarko-lokówką Zelmer 33Z019 szybko to osiągniesz. Wybór odpowiedniej suszarko-lokówki to inwestycja w doskonałe fale. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz czas na układanie wymarzonej fryzury, a także zadbasz o swoje włosy.

Właściwości

Przy wyborze suszarko-lokówki zwróć uwagę na jej właściwości. Istotne są takie jak: moc, regulacja temperatury i prędkości, rodzaje nasadek, jonizacja czy nawiew zimnego powietrza. Cechy te, usprawnią pielęgnację włosów, ich suszenie, jak i uproszczą układanie upragnionych fal. Efektywność suszenia i stylizacji loków zależy od mocy urządzenia. Gdy moc jest większa, szybciej stworzysz fale jakie pragniesz. Zelmer 33Z019 posiada moc o wartości 1200 W. Stylizując włosy za pomocą suszarko-lokówki, istotne jest dobranie zakresu temperatury nawiewu do rodzaju włosów. Dzięki temu unikniesz szybkiego ich uszkodzenia pod wpływem za wysokiej temperatury. Dzięki regulacji prędkości nawiewu, występującej w urządzeniu, możesz dostosować tryb pracy do rodzaju swoich włosów. Dodatkowym atrybutem urządzenia, który pomoże Ci ułożyć fryzurę jest nawiew zimnego powietrza.

Nasadki

Wybierając suszarko-lokówkę, przyjrzyj się jaką posiada nasadkę. Przeważnie jest to okrągła szczotka, jednak do niektórych modeli dołączone są dodatkowe, umożliwiające ułożenie innej stylizacji. To od jej kształtu i wielkości zależy jakie loki uzyskasz na włosach. Szersza pozwoli Ci na ułożenie dużych fal, natomiast za pomocą węższej stworzysz drobniejsze skręty. W Zelmer 33Z019 ilość nasadek wynosi: 6. Rodzaj nasadek dostępny w urządzeniu to szczotka||lokówka.

Podsumowanie

Dzięki suszarko-lokówce możesz w tym samym czasie suszyć i kręcić włosy. Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także bardziej zatroszczysz się o włosy. Temperatura suszenia jest niższa od tej w lokówkach, przez co Twoje włosy są mniej narażone na uszkodzenia nią spowodowane. Zwróć uwagę także na to, że loki utworzone przez suszarko-lokówkę są łagodniejsze od tych zrobionych lokówką. Zastanów się jaki efekt chcesz uzyskać i przeanalizuj właściwości urządzenia Zelmer 33Z019. Być może to właśnie ono będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Susz.-lokówka ZELMER 33Z019 Amplifix 2 towar zgodny z opisem dotarł w całości. Product wart polecenia. ★★★★★
X-files
2013-04-01
Produkt bardzo dobry. ★★★★★
Piotr
2013-04-22
Spełnia moje oczekiwania . Nic dodać , nic ująć ;) Polecam ★★★★☆
Bożena
2013-05-20

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też