Manu

Zelmer 33Z019

Cechy produktu

  • Producent Zelmer 
  • Moc 1200 W
  • Ilość nasadek
  • Rodzaj nasadek szczotka, lokówka 
  • Jonizacja tak 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Regulacja temperatury tak 
  • Nawiew zimnego powietrza tak 

Opis

Marzy Ci się układanie loków już podczas suszenia włosów? Możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu dzięki urządzeniu Zelmer 33Z019. Zainwestuj w zdrowy i piękny wygląd Twojej fryzury i wybierz mądrze urządzenie, które zapewni Ci nie tylko wymarzony efekt, ale także pomoże w codziennej pielęgnacji.

Właściwości

W tym urządzeniu, połączono właściwości suszarki i lokówki, aby jeszcze lepiej pomagać Ci w pielęgnacji włosów. Dzięki temu, urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawią, że Twoje włosy będą piękne i zdrowe. Przyjrzyj się właściwościom: mocy, regulacji temperatury i prędkości, nasadkom, funkcji jonizacji czy opcji zimnego nawiewu. Wszelkie te atrybuty jeszcze bardziej ułatwią Ci stylizację uczesania. Moc urządzenia jest ważnym parametrem. Im jest większa, tym efektywniej wystylizujesz fryzurę. Zelmer 33Z019 posiada moc 1200 W. Dopasuj temperaturę nawiewu suszarko-lokówki do rodzaju swoich włosów. Funkcja ta, pomoże Ci cieszyć się ulubionymi falami, dbając przy tym o zdrowie Twoich włosów. Gdy masz włosy podatne na uszkodzenia, regulacja prędkości nawiewu może pomóc Ci w dbaniu o nie, poprzez dopasowanie jego siły. Nawiew zimnego powietrza, który dostępny jest w urządzeniu, pomoże Ci ułożyć fryzurę.

Nasadki

W suszarko-lokówce ważne jest to jaką nasadkę posiada. Od niej zależy jakie fale uzyskasz. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe nasadki, np., prostujące, dodatkowe szczotki itp., które umożliwią Ci tworzenie różnych fryzur. Szerokie nasadki stworzą większe fale na Twoich włosach, te mniejsze nadadzą drobniejsze loki. W suszarko-lokówce 33Z019 firmy Zelmer ilość nasadek wynosi 6. Rodzaj zastosowany w urządzeniu to szczotka||lokówka.

Podsumowanie

Suszarko-lokówka to urządzenie, którym szybko i w łatwy sposób stworzysz idealne fale. Dzięki połączeniu dwóch funkcji, zaoszczędzisz czas suszenia i układania fryzury, gdyż zrobisz to jednocześnie. Dodatkowo, również zadbasz o włosy, gdyż temperatura suszenia jest niższa niż w lokówkach. Skręt loków będzie delikatniejszy, a włosy zdrowsze. Przyjrzyj się cechom suszarko-lokówki Zelmer 33Z019 i zdecyduj czy jest to najlepsze urządzenie dla Ciebie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie