Menu

WoodWick - Calming Retreat - potrójna świeca zapachowa - spokój ducha (czas palenia: do 100 godzin)

Cechy produktu

  • Producent WoodWick 

Opis

Świece zapachowe WoodWick posiadają specjalnie zaprojektowany drewniany knot i znane są ze swych naprawdę wyjątkowych zapachów. Palą się długo, równo i czysto. Cracles as it burns. Co w tłumaczeniu znaczy,że świeca "strzela kiedy się pali". Tylko, co to tak naprawdę oznacza? Świece amerykańskiej marki WoodWick cechują się naturalnym, drewnianym knotem, który podczas spalania wydaje uspakajający​ dźwięk, przypominający strzelające w kominku drewno. Lecz drewniany knot to to nie wszystko. Świece od WoodWick znamionują się także estetycznymi kształtami, wysmakowanymi drewnianymi pokrywkami, niezwykle długim czasem palenia i szybkim uwalnianiem zapachów. Najwyższej jakości wosk zmieszany z soją i skoncentrowanymi olejkami zapachowymi, a także dzięki fantazji zespołu specjalistów od ekskluzywnych przyjemności, świece WoodWick pachną jak spacer po plaży, jak imbirowe makaroniki, jak miłość, świeża pościel, przyjemnie spędzony dzień w SPA i karmelki ze śnieżną posypką z prawdziwej soli morskiej... Czyli wszystkim tym, czego pragniesz.
Ze świecami Woodwick przeniesiesz się w dowolne miejsce na świecie bez konieczności wychodzenia z domu. Linia Trilogy podkreśla się trzema najróżniejszymi zapachami zamkniętymi w jednej świecy. Dzisiaj możesz radować się swoimi ulubionymi zapachami potrójnie! Poznaj je wszystkie i wybierz swoją ulubioną kombinację: kawowe słodkości, świeże pranie, owoce lata i niemało innych.
Zapach:
Trzy warstwy koloru i aromatu połączono, by stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich oryginalną kombinację wosków, które topiąc się uwalniają nieszablonowy zapach: Lavender Spa, Sea Salt & Cotton, White Tea & Jasmin
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.