Menu

Świecznik metalowy sw12/c anioł 3

Opis

Podstawka pod świeczkę "ANIOŁ 3"

Szerokość: 7 cm

Wysokość: 15 cm

wymiary podstawy: 6cm x 5cm

Kolor: czarny

Materiał: Stal S355 / 1 mm

Metalowa, wysokiej jakości podstawka pod świece. Podstawka jest precyzyjnie wyciętym kawałkiem stali konstrukcyjnej DC 01, o grubości 1,5 mm.

Wzór został wycięty techniką laserową, a całość lakierowana jest dwustronnie wysokiej jakości farbami o niedużej strukturze. Gwarantuje to ochronę przed zarysowaniami, a także zagwarantuje brak śladów odcisków palców.

skrupulatne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM i maszyny CNC, co zagwarantuje niezwykłą skrupulatność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z uznanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na atrybuty trwałości i najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy duże spektrum postępowych materiałów, które znamionuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.