Menu

Świecznik Michalsky

Cechy produktu

  • Producent WMF 

Opis

Świecznik nierdzewny Michalsky wytwarzany ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® tak samo elegancko pokazuje się na stole, w salonie i na tarasie. Surowy design nie starzeje się i genialnie pasuje do całej linii Michalsky.

Świecznik nierdzewny Michalsky opis:

  • tworzony z polerowanej szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®
  • rozmiary: wysokość 16 cm
  • W pakiecie świeczka

ponadczasowa linia Michalsky wyraża współczesny, miejski styl życia. Jest nową interpretacją designu firmy WMF z lat dwudziestych. Powstała z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią połączenie światowej mody, współczesnego designu i tradycyjnego stylu spożywania posiłków. Nadaje się na każdą okazję.

Powstała we współpracy ze światowej sławy projektantem Michaelem Michalskym. Łączy archetypiczne formy odwołujące się do spuścizny producenta WMF i geometryczne, linearne kształty innowacyjności. Każdy poszczególny pozostał osobno zaprojektowany, z akcentem na stronę wizualną,z zasady na wygodę i wrażenia w trakcie wykorzystywania. Razem tworzą olśniewającą, harmonijną całość.

seria wytworzona jest z wysokiej jakości materiałów, zgodnie ze standardami Michaela Michalsky i WMF. Linia obejmuje sztućce nierdzewne ze stali Cromargan protect®, białą porcelanę, szklanki i kieliszki ze szkła kryształowego i akcesoria z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan®. Całość łączy jednorodny, zapierający dech w piersi design.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.