Menu

D-Link 5-port switch 10/100 Metal Housing

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Rodzaj switch 

Opis

Niezarządzalny biurkowy przełącznik Fast Ethernet DES-105 zaopatrzony w 5-portów 10/100 Mbit/s pozwala na szybką budowę sieci przewodowej. Do przełącznika można podłączyć komputery i współdzielić pliki i foldery albo podłączyć DES-105 do routera i korzystać z połączenia z Internetem.

DES-105 ma wbudowaną funkcję wykrywania rodzaju portu 10/100 Mbit/s, co zezwala na tworzenie spójnej sieci z podłączonymi urządzeniami wyekwipowanymi w porty Ethernet i Fast Ethernet. Wykrywanie prędkości portu i automatyczne negocjowanie pomiędzy 10BASE-T i 100BASE-TX, jak też półdupleksu i pełnego dupleksu, umożliwia osiągnięcie maksymalnej przystępnej prędkości dla każdego podłączonego urządzenia.

Auto MDI/MDI-X na wszystkich portach eliminuje konieczność wykorzystywania kabli krosowanych lub korzystania z portów uplink. Do każdego portu można bezpośrednio podłączyć serwer, hub, router lub przełącznik przez typową parę kabli Ethernet.

Na przedniej ściance pokrywy DES-105 ma na dodatek zastosowanedostępne porty Ethernet z dwoma wskaźnikami LED każdy, które szybkie stwierdzenie statusu portu. Gdy na porcie zostanie osiągnięta pojemność bufora, uaktywnia się funkcja sterowania przepływem 802.3x, co minimalizuje utratę pakietów.

dzięki czemu wszystkie urządzenia sieciowe mogą korzystać z bezawaryjnych połączeń. DES-105 to przełącznik z technologią Green Technology D-Linka, umożliwiającą oszczędzanie energii i zmniejszenie wydzielanie ciepła, co przekłada się na dłuższą żywotność urządzenia bez poświęcania produktywności albo funkcjonalności.

Przełącznik wspiera IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE), co pozwala na wykrycie, gdy komputer jest wyłączony lub gdy przez kabel Ethernet nie są przesyłane żadne dane. Wówczas przełącznik zmniejsza zasilanie na nieaktywnym porcie, co prowadzi do oszczędności energii....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.