Menu

D-Link DES-1016D switch L2 16x10/100 Desktop/Rack 19'' Metal NO FAN

Cechy produktu

  • Producent D-Link 
  • Rodzaj switch 

Opis

DGS-1016D to rozwiązanie dla biur domowych oraz małych i średnich firm wymagających prędkich gigabitowych połączeń kablowych przy niskim poborze energii i cichej pracy.DGS-1016D to wyekwipowany w gigabitowe porty Ethernet przełącznik znamionujący się prędkim transferem danych.

W sieciach złożonych ze starszych i nowych urządzeń z różnymi interfejsami sieciowymi każdy port przełącznika umożliwia połączenia w standardach Ethernet, Fast Ethernet lub Gigabit Ethernet. To najnowsza technologia przystępna dla każdego komputera i urządzenia sieciowego.

DGS-1016D wyposażono w innowacyjne funkcje upraszczające i usprawniające wydajność działania sieci i jej zarządzanie. Funkcja sterowania przepływem Flow Control gwarantuje bezawaryjne połączenia w czasie pokaźnego natężenia ruchu sieciowego poprzez zmniejszenie utraty zestawów i redukcji retransmisji, która konsumuje obszerne ilości informacji.

w dodatku funkcje Storm Control i Port Isolation niwelują wywołane przez działanie złośliwego oprogramowania skutki burz rozgłoszeniowych, które mogą pojawić się w całej sieci i spowodować zastój w przesyłaniu danych.

16-portowy przełącznik DGS-1016D został zamknięty w wytrzymałej, kompaktowej metalowej obudowie bez wentylatora, z systemem rozpraszania ciepła. To minimalnych rozmiarów lekkie urządzenie z możliwością montażu na ścianie, genialne dla przedsiębiorstwa każdej wielkości z znikomym budżetem.

DGS-1016D pozwala na samoczynnie oszczędzanie energii na dużo sposobów. Dzięki funkcji wykrywania połączeń nieużywane porty lub porty połączone z wyłączonymi komputerami są samoczynnie odcinane od zasilania, co prowadzi do oszczędności energii.

użycie Energy-Efficient Ethernet (EEE) umożliwia dynamiczne ograniczanie zużycia energii w przypadku, gdy przesyłanie informacji jest na niskim poziomie. Ten przychylny dla środowiska przełącznik jest także zgodny z normą RoHS....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.