Menu

Edimax ES-3305P

Cechy produktu

  • Producent Edimax 
  • Rodzaj switch 

Opis

ES-3305P to niezarządzalny 5-portowy przełącznik szerokopasmowy. Mimo śladowych rozmiarów zagwarantuje wysoką sprawność, wykorzystując techologię store and forward, co czyni go świetnym rozwiązaniem dla nieznacznego biura lub domu.

Przełącznik ES-3305P jest doskonałym, a jednocześnie tanim rozwiązaniem do rozszerzenia sieci lokalnej albo przesyłania plików multimedialnych, streamingu obrazu czy gier on line. Jest prosty w obsłudze, starczy tylko podłączyć do niego komputer, serwer druku czy konsolę. Nie wymaga żadnej uzupełniającej konfiguracji.

samoczynne wykrywanie prędkości
Do przełącznika ES-3305P można podłączać urządzenia działające z prędkością 10Mb/s i 100Mb/s. Przełącznik automatycznie dopasuje szybkość połączenia do danego urządzenia.

zastosowanie pełnej szybkości przewodowej
Przełącznik ES-3305P posiada nieblokującą architekturę przełączającą store-and-forward, zapewniając sieci połączenia z maksymalną szybkością. ES-3305P może zostać użyty w sieciach o wysokiej przepustowości umożliwiając maksymalną skuteczność i bezawaryjność. Maksymalna przepustowość na każdym porcie może osiągać prędkość do 200Mb/s.

standard 802.3az EEE (Energy Efficient Ethernet)
Tryb oszczędności energii nowej generacji zastosowany w przełączniku ES-3305P pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na energię elektryczną. Przełącznik ES-3305P jest zgodny ze standardem 802.3az i ma funkcji zezwalające mniejszyć zużycie mocy, a przez z to i koszty eksploatacji.

Wykrywanie aktywności Połączenia
Jeśli urządzenie sieciowe zostanie wyłączone albo połączenie będzie nieaktywne liczba pobieranej przez przełącznik energii zostanie automatycznie zmniejszona. Pobierana moc jest intensywnie dostosowywana do liczby włączonych maszyn i aktywnych połączeń.

Wykrywanie Długości Przewodu
Przełącznik samoczynnie lokalizuje długość przewodów, którymi podłączone są urządzenia i dostowuje liczba potrzebnej mocy. Ktrótszy kabel, mniejszy zużycie mocy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.