Menu

HP 1405-16G Desktop Switch

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Rodzaj switch 

Opis

Overview
linia przełączników HP 1405 Small Office obejmuje niezarządzane 5-, 8- i 16-portowe przełączniki warstwy 2 typu plug-and-play zaprojektowane na potrzeby niepokaźnych biur równocześnie w konfiguracjach Gigabit, jak i Fast Ethernet. Przełączniki te są wstępnie skonfigurowane, co umożliwia szybką i łatwą instalację. Podłącza się je przy użyciu niedrogich, miedzianych kabli Ethernet. Są one zaopatrzone w funkcje usprawniające zarządzanie, np. Porty z samoczynną negocjacją prędkości i opcje samoczynnego wykrywania rodzaju kabla (MDI/MDIX). Posiadają one dokument klasy B. Mogą być wykorzystywane zarówno w firmach, jak i biurach domowych. Modele 5- i 8-portowe w wersji 2 są wyposażone w funkcje oszczędzania energii, takie jak Energy Efficient Ethernet (EEE) i odcinanie zasilania portów bezczynnych. Nie wyekwipowano ich w wentylatory, dlatego są ciche i przychylne dla środowiska. Zapewniają wysoką bezawaryjność, dużą odporność, niskie zużycie energii, a także niski całkowity koszt eksploatacji. Przełączniki te są objęte 3-letnią gwarancją, obejmującą jednostkę główną i zasilacz, oraz 3-letnim dostępem do telefonicznej pomocy technologicznej HP.

Features
Gwarantowanie jakości usług (QoS)
\n• IEEE 802.1p – ustalanie priorytetów z DSCP:urządzenia v2 dostarczają dane do maszyn na podstawie priorytetu i rodzaju ruchu, korzystając z Differentiated Services Code Point (DSCP)

\nOpcje przyłączania
\n• Auto-MDIX: automatycznie dostosowuje pracę do rodzaju kabla (bezpośredniego albo krosowego) we wszystkich portach 10/100 i 10/100/1000

\nproduktywność
\n• Funkcja samoczynnego negocjowania trybu pełno- lub półdupleksowego w każdym porcie: podwaja przepustowość każdego portu

\nŁatwa obsługa
\n• szeroki wybór portów: oferuje połączenie modułów miedzianych i światłowodowych, 100/1000BASE-X z automatycznym wyborem szybkości, a także 10/100/1000BASE-T z samoczynnym wykrywaniem szybkości oraz automatyczny dupleks i MDI/MDI-X.

\nsprężystość
\n• stanowczo szerokie zagęszczenie portów: przełącznik w pojedynczej obudowie z możliwością jednoczesnej obsługi 96 portów GbE i 10 portów 10-GbE przy przełączaniu i przesyle z pełną prędkością.

\ninformacje uzupełniające
\n• Agregacja portów Gigabit Ethernet: pozwala na grupowanie portów w celu zwiększenia całkowitego przesyłu danych do urządzenia zdalnego.

\nGwarancja i wsparcie
\n• tablica adresów MAC 32K: zapewnia dostęp do wielu maszyn warstwy 2.\n

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.