Menu

HP OfficeConnect 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch

Cechy produktu

  • Producent Hp 
  • Rodzaj switch 

Opis

HPE OfficeConnect 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch


seria przełączników HPE OfficeConnect 1920S jest asygnowana dla małych firm, które wymagają rozszerzonej efektywności, żeby obsługiwać aplikacje wymagające obszernej przepustowości.
Są nieprzeciętne w przedsiębiorstwach wymagających innowacyjnych funkcji do precyzyjnego sterowania i tam gdzie inteligentna oraz zarządzalna elastyczność jest potrzebna do prostej konfiguracji i zarządzania siecią.
Przełączniki są progresywnymi, zarządzanymi zdalnie przełącznikami Gigabit o stałej konfiguracji, które są zoptymalizowane pod kątem ceny i sprawności dla niewiele znaczących firm. Oferują konfiguracje 8, 24 i 48 portów, dobór modeli PoE + i innych niż PoE +,niektóre zawierają gniazda SFP do łączności ze światłowodami.

Co nowego:
Sześć nowych nowoczesnych, inteligentnych, zarządzalnych przełączników LITE Layer 3 Gigabit o stałej konfiguracji, gwarantujących niedrogie i wydajne połączenia.
Modele inne niżeli PoE i PoE + 8, 24 i 48 portów gwarantujące sprężystość wdrażania.
Prosty i spójny interfejs WWW do prostej konfiguracji przełącznika.
Ograniczona dożywotnia gwarancja

Funkcje:
upraszcza wdrażanie sieciowe i zarządzanie dla śladowych organizacji
linia przełączników HPE OfficeConnect 1920S oferuje proste w obsłudze, gotowe do zastosowania i wdrożenie.

kolekcja oferuje kompletny pakiet opcji zwiększających sprężystość niewielkich przedsiębiorstw. Składa się z sześciu modeli montowanych w stelażu, w tym 8G, 24G i 48G z lub bez PoE +. Modele PoE + z portami 24G i 48G proponują łączność światłowodową SPF.

Te inteligentnie zarządzane przełączniki korzystają z intuicyjnego interfejsu zarządzania siecią WWW, aby uprościć wdrażanie i zarządzanie, równocześnie proponując rozbudowaną kontrolę najważniejszych funkcji.

broni Twoją markę dzięki zwiększonym zabezpieczeniom
seria przełączników HPE OfficeConnect 1920S obsługuje energooszczędny interfejs Ethernet, zapewniając mniejsze zużycie energii i udoskonalony komplet funkcji zapewniający bardziej bezusterkową pracę.

lepsze funkcje zabezpieczeń, takie jak lista kontroli dostępu, IEEE 802.1x i VLAN bronią twoją sieć przed niechcianym albo nieautoryzowanym dostępem.

Zabezpieczenia zarządzania ograniczają dostęp do krytycznych poleceń konfiguracyjnych, oferują dużo stopni uprawnień z zabezpieczeniem hasłem i obsługują bezpieczny http (https).

ulepszoną sprawność przy niższym koszcie użytkowania
linia przełączników HPE OfficeConnect 1920S proponuje nowoczesne funkcje w inteligentnych zarządzanych przełącznikach, w tym, porty SFP, ograniczanie prędkości, agregację łączy i protokół IGMP.

linia przełączników obejmuje opcje PoE + do zasilania maszyn IP bez kosztów uzupełniającego okablowania.

organiczne funkcje, takie jak wyłączanie portu i zgodność z energooszczędnymi sieciami Ethernet w celu rozszerzenia produktywności energetycznej.

kolekcja przełączników jest objęta ograniczoną dożywotnią gwarancją z całodobową obsługą telefoniczną przez 7 dni w tygodniu, a następnie w godzinach pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.