Menu

Hub UGREEN 70410

Cechy produktu

  • Producent UGREEN 
  • Rodzaj hub 

Opis

Adapter 5 w 1

powiększ funkcjonalność swojego portu C za pomocą adaptera UGREEN. Urządzenie posiada 3 wejścia USB 3.0, port PD, Wejście HDMI 4K, oraz czytniki kart SD oraz micro SD.

spora kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością przystępnych na rynku innowacyjnych maszyn wyposażonych w port USB-C, pomiędzy innymi z: Apple MacBook, Huawei MateBook, Samsung S10, Dell XPS15, Micosoft Surface Go.

Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Starczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie. Istnieje możliwość jednoczesnego korzystania z karty SD oraz micro SD.

bezawaryjna ochrona

Urządzenie ma szereg zabezpieczeń broniących przed nieoczekiwanymi sytuacjami takimi jak zwarcie, przetężeniem lub przepięciem. Bezusterkowa ochrona za każdym razem i wszędzie.

Koniec z ograniczeniami

Aby podzielić się zdjęciami z aparatu nie Ci potrzeba już komputera. Wystarczy podpiąć adapter do smartfona i cieszyć się możliwością dzielenia się nimi z całym światem.

prędkość na którą zasługujesz

Urządzenie jest w stanie przesyłać prąd o mocy 100W. Nie musisz się martwić, iż korzystając innych funkcji adaptera, nie będziesz w stanie zasilić macbooka.Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.