Menu

HUB USB I-TEC HUB USB iTec/Pretec 10x USB 3.0 (U3HUBMETAL10) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 
  • Rodzaj hub 

Opis

i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB na pierwszy rzut przykuwa uwagę szykownym, metalowym wyglądem.
Jest to idealny dodatek dla każdego, kto ma w swym notebooku, ultrabooku lub swoim komputerze PC niewystarczającą liczba portów USB i jest zmuszony do ciągłego podłączania i odłączania swoich ulubionych maszyn USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.

HUB posiada 10 portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play, a także możliwością ładowania poprzez USB – HUB samoczynnie namierza podłączone poprzez port USB urządzenia, które wymagają ładowania.
Dzięki nim jest możliwość podłączenia do HUB-a wystarczającej ilości niezbędnych maszyn. Porty USB 3.0 są szczególnie ważne do uzyskania adekwatnego transferu danych z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich pozwala na uzyskanie wysoką prędkość transferu.

Zaletą jest dołączony zewnętrzny zasilacz, który można zastosować do tworzenia kopii zapasowych danych na zewnętrznych dyskach twardych albo do podłączenia maszyn zużywających dużo energii, które są zasilane bezpośrednio z portu USB.

HUB nie wymaga instalacji sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia, a także komputera kabel USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych.

Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0 / 1.1.
Kompaktowe wymiary i niepokaźna waga powodują, iż HUB jest doskonałym akcesorium dla osób, które używają notebooka w podróży.


Zasilanie

- Wejście AC 100-240 V, 50-60 Hz, 1.5 A
- Wyjście DC 12 V, 4 A


Akcesoria w komplecie

- i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB 10 Port
- USB 3.0 przewód (90 cm)
- Zasilacz (przewód 150 cm + kabel zasilający 120 cm)
- Instrukcja


Pozostałe właściwości

kryteria sprzętowe:
- notebook / PC z wolnym USB portem
System operacyjny:
- Windows XP, Windows Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Mac OS X 10.x lub wyższy
Inne:
- szybkość transmisji do 5 Gbps
- System wykrywania maszyn ładowanych USB
- Plug & Play
- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia
- Dioda LED

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.