Menu

HUB USB I-TEC USB 3.0 Metal Charging HUB 7 Port z funkcją ładowania, Aktywny (U3HUBMETAL7) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 
  • Rodzaj hub 

Opis

i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB na pierwszy rzut przykuwa uwagę stylowym, metalowym wyglądem.
Jest to doskonały dodatek dla każdego, kto ma w swoim notebooku, ultrabooku lub swym komputerze PC niewystarczającą liczba portów USB i jest zmuszony do ciągłego podłączania i odłączania swoich ulubionych maszyn USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.

HUB ma 7 portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play oraz możliwością ładowania przez USB – HUB samoczynnie namierza podłączone przez port USB urządzenia, które wymagają ładowania.
Dzięki nim jest możliwość podłączenia do HUB-a wystarczającej ilości potrzebnych maszyn. Porty USB 3.0 są niezwykle ważne do uzyskania adekwatnego transferu informacji z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich umożliwia uzyskanie wysoką szybkość transferu.

Zaletą jest dołączony zewnętrzny zasilacz, który można zastosować do tworzenia kopii zapasowych danych na zewnętrznych dyskach twardych albo do podłączenia maszyn zużywających dużo energii, które są zasilane bezpośrednio z portu USB.
HUB nie wymaga instalacji sterowników. Starczy podłączyć do urządzenia, a także komputera kabel USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych.

Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0 / 1.1.
Kompaktowe rozmiary i nieznaczna waga sprawiają, że HUB jest wyśmienitym akcesorium dla osób, które używają laptopa w podróży.EAN: 8595611700682
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: U3HUBMETAL7
typ: Aktywny
liczba portów: 7
standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1
Ładowanie maszyn: Tak
PORTY: 7 x USB Type A kobieca
Zasilanie: - Wejście AC 100-240 V, 50-60 Hz, 0.8 A - Wyjście DC 12 V, 2.5 A
Akcesoria w zestawie: - i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB 7 Port- USB 3.0 kabel (90 cm)- Zasilacz (kabel 120 cm)- Instrukcja
Kolor: srebrny
rozmiary: 86 x 86 x 14 mm.
Waga: 96 g
Pozostałe cechy: wymogi sprzętowe:- laptop / PC z wolnym USB portemSystem operacyjny:- Windows XP, Windows Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Mac OS X 10.x albo wyższyInne:- prędkość transmisji do 5 Gbps- System wykrywania sprzętów ładowanych USB- Plug & Play- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia- Dioda LED

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.