Menu

HUB USB I-TEC USB 3.0 Slim 4 Porty czarny (U3HUB404) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 
  • Rodzaj hub 

Opis

USB 3.0 Slim PASS 4 porty pasywny Win/MAC
i-tec USB 3.0 HUB jest idealny dodatek dla każdego, kto ma w swoim notebooku, ultrabooku lub swoim komputerze PC niewystarczającą ilość portów USB i jest zmuszony do ciągłego podłączania i odłączania swoich ulubionych urządzeń USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp. HUB posiada 4 portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play oraz możliwością ładowania przez USB – HUB automatycznie wykrywa podłączone przez port USB urządzenia, które wymagają ładowania. Porty USB 3.0 są szczególnie ważne do uzyskania optymalnego transferu danych z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich umożliwia uzyskanie wysoką szybkość transferu. Dioda LED sygnalizuje stan odczytu i zapisu danych.

HUB jest zasilany za pomocą magistrali USB i nie wymaga instalacji sterowników.
Wystarczy podłączyć do urządzenia oraz komputera kabel USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB posiada wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0. HUB jest dostarczany bez zasilacza, który nie jest wymagany do stosowania z większością urządzeń.
Kompaktowe wymiary i niewielka waga sprawiają, że HUB jest idealnym akcesorium dla osób, które używają laptopa w podróży.EAN: 8595611701115
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: U3HUB404
Rodzaj: Pasywny
Liczba portów: 4
Standard: USB 3.0
Ładowanie urządzeń: Tak
PORTY: 4 x USB Type A Żeńska
Zasilanie: Plug & Play
Obsługiwane systemy operacyjne: - Windows XP- Windows Vista- Windows 7 32/64bit- Windows 8 32/64bit- Windows 8.1 32/64bit- Windows 10 32/64bit- Mac OS X 10.x lub wyższy
Akcesoria w zestawie: - i-tec USB 3.0 pasywny HUB 4-portowy z wbudowanym kablem (20 cm)- Instrukcja
Wymiary: 110 x 30 x 10 mm
Waga: 37 g
Pozostałe parametry: - Dioda LED- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.