Menu

HUB USB I-TEC USB C Slim (C31GL3SLIM) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 
  • Rodzaj hub 

Opis

Połączenie funkcji pasywnego HUBa z adapterem Gigabit Ethernet. Urządzenie pozwala na szybkie i proste podłączenie akcesoriów USB do notebooka, tabletu, PC albo smartphonu wyekwipowanych w nowy konektor USB-C albo Thunderbolt 3, oraz natychmiastowy dostęp do sieci i internetu przez połączenie Gigabit Ethernet.HUB ma 3 porty USB 3.0 z funkcją Plug & Play i możliwością ładowania poprzez USB – HUB automatycznie wykrywa podłączone przez port USB urządzenia, które wymagają ładowania.

Porty USB 3.0 są szczególnie ważne do uzyskania trafnego transferu danych z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich umożliwia uzyskanie wysoką prędkość transferu.Port Gigabit Ethernet proponujący prędki dostęp do sieci 10/100/1000 Mbps.

Korzyść to szybki internet bez zakłóceń.HUB jest zasilany przy pomocy magistrali USB i zaimplementowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych.Jest kompatybilny z wieloma systemami od Windows, Mac OS do Linux.

Z połączenia sieciowego Ethernet można również korzystać w systemie Android. Jednak opcja ta musi być udostępniona poprzez producenta danego urządzenia z systemem Android. Przystępność funkcji można sprawdzić Ustawienia połączenia sieciowego → Inne sieci, które muszą zawierać Ethernet.

HUB jest kompatybilny z Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 i innymi urządzeniami wyekwipowanymi w nowy port USB-C. Świeże złącze USB-C dużo zalet.

Jest mniejsze i symetryczne, zezwala na wpięcie dowolną stroną.Akcesoria w komplecie: - i-tec USB-C Slim HUB 3 Port + Gigabit Ethernet Adapter z zastosowanym przewodem (16 cm)- Quick StartWymiary: 125 x 29 x 15 mmPozostałe parametry: - Połączenie funkcji pasywnego HUBa z adapterem Gigabit Ethernet.

Urządzenie umożliwia szybkie i proste podłączenie akcesoriów USB do notebooka, tabletu, PC lub smartphonu wyekwipowanych w nowy konektor USB-C albo Thunderbolt 3, i natychmiastowy dostęp do sieci i internetu przez połączenie Gigabit Ethernet- 3x port USB 3.0 do połączenia maszyn USB oraz prędkiego transferu informacji (5 Gbps)- 1x port Ethernet GLAN RJ-45 o prędkości 10 / 100 / 1000 Mbps (w razie użycia systemu operacyjnego MacOS (a zwłaszcza 10.12 Sierra), prosimy pobrać sterowniki dla portu LAN)- wbudowany przewód USB-C 3.1 do połączenia do notebooka, tabletu, PC albo smartphonu- Dioda LED sygnalizująca status Ethernet połączenia- Funkcja Wake-on-LAN i Plug & Play- VIA VL813 chipset zgodny ze specyfikacją USB 3.0, rewizja 1.0- ASIX AS88179 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter chipset – wsparcie w standardzie IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)- Zasilanie przez przewód USB-C, nie wymaga zewnętrznego zasilacza...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.