Menu

HUB USB Icy Box IB-AC6104 Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Icy Box 
  • Rodzaj hub 

Opis

ICY BOX IB-AC6104
4 portowy Hub USB 3.0 w stylowej aluminiowej obudowie (metaliczny)

Po pierwsze: szybszy, po drugie: cztery porty!
USB 3.0 jest standardem przyszłości, działa z prędkością do 5 GBit/s. Jest dużo szybszy szybkość USB 2.0. Ten nieznaczny hub gwarantuje dostęp do szybkiego standardu dla czterech portów USB. Rewelacyjne rozwiązanie na ciągle zajęte porty USB w komputerze.

Żadne gniazdo nie jest wolne?
niejednokrotnie tańsze płyty główne wyłącznie kilka portów USB 3.0. Ten kompaktowy koncentrator przychodzi nam na ratunek. Korzysta z jednego portu USB 3.0 w Twoim komputerze, lecz w zamian dostarcza nam cztery dopełniające porty. Problem rozwiązany!

Pirat drogowy
USB 3.0 jest jedną z najszybszych przystępnych obecnie metod do przesyłania swoich informacji z punktu A do punktu B. Działa z szybkością do 5 Gb/s, jest to około 10 razy szybciej w sytuacji standardu USB 2.0.

błyskotliwy wygląd to nie wszystko
Dzięki minimalnej wielkości, ten hub nadaje się idealnie do każdej kieszeni. Gustowna, szczotkowana aluminiowa pokrywa to nie tylko wyśmienity wygląd,na dodatek szczególnie poręczny oraz świetnie odprowadzający ciepło materiał, w dodatku trudny do zarysowania. Na dodatek zastosowany kabel USB sprawi, że nigdy już nie będziesz musiał szukać kabla do swego urządzenia.

atrybuty główne:
- Aluminiowa pokrywa ze zintegrowanym przewodem USB 3.0 do podłączenia do komputera
- Dostarcza 4x porty USB 3.0 do 5 Gbit / s
- Jack 5V DC - możliwość podłączenia zasilacza
- Plug & Play i Hot Swap
- Zgodny ze standardem USB 2.0, 1.1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.