Menu

HUB USB MODECOM TURBO7HUB Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 
  • Rodzaj hub 

Opis

Oto HUB UFO o świetnej wprost stylistyce Hot Wheels! Przypadnie on bez wątpienia do gustu niejednemu młodemu miłośnikowi motoryzacji i wyścigów samochodowych. Jest to zewnętrzny 7-portowy pasywny hub umożliwiający bezzwłoczne przesyłanie fotografii, muzyki i innych danych do notebooka albo desktopa.

pozwala na transfer informacji z różnych maszyn multimedialnych. Daje możliwość podłączenia myszy, klawiatury, odtwarzacza MP3, drukarki itp.Instalacja UFO nie wymaga sterowników, jest prosta dzięki wykorzystaniu interfejsu USB.

nieduża dioda sygnalizuje o pracy urządzenia. Jego niesamowite wzornictwo bez wątpienia akcentuje ten model spośród wszystkich przystępnych na rynku czytników. Każdy żądny wrażeń i adrenaliny chłopak po prostu musi go posiadać!Ważne:-7 portów USB -Interfejs: USB 2.0 kompatybilny w dół z USB 1.1 -Obsługa trybów "High Speed" (480Mbps), "full speed" (12Mbps) oraz "low speed" (1.5Mbps) transfer rate -Istnieje możliwość dopełniającego zasilania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.