Menu

i-tec HUB 7x USB 3.0 + Power Delivery 60W USB-C Metal Charging

Cechy produktu

  • Producent i-tec 
  • Rodzaj hub 

Opis

wykwintny design, metalowa kompozycja, siedem portów USB do szybkiego ładowania i możliwość zasilania laptopa / tabletu mocą do 60 W. Artykuł jest wyśmienitym akcesorium dla każdego użytkownika, którego laptop albo tablet nie ma wystarczającej liczby portów USB, co zapobiega komfortowe lub jednoczesne podłączenie wszystkich potrzebnych urządzeń, takich jak HDD / SSD, dyski flash, telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.

Hub proponuje 4 porty USB 3.0 z funkcją Plug & Play i ładowaniem USB BC 1.2. Koncentrator samoczynnie namierza, czy podłączone jest urządzenie do ładowania USB. Dzięki rozmieszczeniu portów będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca, żeby podłączyć jeszcze pokaźniejsze urządzenia lub urządzenia wymagające obszerniejszego złącza. Interfejs USB 3.0 jest istotnie ważny w przypadku przesyłania danych z kart pamięci USB 3.0 i napędów flash, gdzie jego wysoka szybkość transferu wynajdzie największe użycie.

Hub działa bezbłędnie, nawet gdy jest wykorzystywany bez podłączonej ładowarki USB-C. W takim przypadku jednak nie będzie zasilać notebooka / tabletu ani nie będzie w stanie zapewnić prędkiego ładowania (na przykład telefonu komórkowego) przy użyciu standardu BC 1.2, tj. 10 W.

Koncentrator proponuje najwięcej, gdy jest podłączony do ładowania USB-C (najlepiej o mocy co najmniej 60 W, jednakże zalecane jest 85 W lub 100 W.) W takim przypadku hub nie tylko zasila Twój laptop / tablet, ale same porty USB zapewnią szybkie ładowanie (co najmniej dwa porty będą miały taką możliwość, w zależności od mocy wejściowej ładowarki USB-C).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.