Menu

I-Tec USB 3.0 Charging HUB 10 port + Power Adapter 48 W USB hub - 10 - Szary

Cechy produktu

  • Producent I-Tec 
  • Rodzaj hub 

Opis

HUB proponuje dziesięć portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play i ze typowym ładowaniem USB. Samoczynnie namierza, czy do ładowania jest podłączone urządzenie USB. Ponieważ HUB jest wyposażony w dziesięć portów USB 3.0, może ładować do dziesięciu sprzętów równocześnie. Interfejs USB 3.0 jest stanowczo ważny w przypadku przesyłania informacji z kart pamięci USB 3.0 i dysków flash, gdzie jego wysoka prędkość przesyłania jest najistotniej użyteczna. Zewnętrzny zasilacz jest dołączony do zestawu, by zagwarantować stabilną skuteczność i ładowanie z portów USB, zapewniając do 10 W mocy ładowania dla każdego portu.

Poszczególne porty HUB można włączać i wyłączać przy pomocy stosownego przełącznika, oszczędzając zużycie energii poprzez HUB, jednocześnie powiększając moc ładowania na portach, które pozostawiasz włączone.

Ten HUB nie wymaga instalacji sterowników. Po prostu podłączasz go przewodem USB do komputera i natychmiast możesz zacząć z niego korzystać. Ma zastosowaną ochronę nadprądową komputera w sytuacji zwarcia w urządzeniach peryferyjnych. Interfejs jest kompatybilny z USB 2.0 / 1.1.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.