Menu

I-Tec USB 3.0 Charging HUB 13 port + Power Adapter 60 W USB hub - 13 - Szary

Cechy produktu

  • Producent I-Tec 
  • Rodzaj hub 

Opis

HUB oferuje trzynaście portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play i ze typowym ładowaniem USB samoczynnie wykrywa, czy do ładowania jest podłączone urządzenie USB. Ponieważ HUB jest wyposażony w trzynaście portów USB 3.0, może ładować do trzynastu sprzętów jednocześnie. Interfejs USB 3.0 jest szczególnie ważny w przypadku przesyłania informacji z kart pamięci USB 3.0 i dysków flash, gdzie jego wysoka prędkość przesyłania jest najszczególniej funkcjonalna. Zewnętrzny zasilacz jest dołączony do zestawu, żeby zagwarantować jednostajną skuteczność i ładowanie z portów USB, gwarantując do 10 W mocy ładowania dla każdego portu.

Poszczególne porty HUB można włączać i wyłączać przy pomocy stosownego przełącznika, oszczędzając zużycie energii poprzez HUB, równocześnie rozszerzając moc ładowania na portach, które pozostawiasz włączone.

Ten HUB nie wymaga instalacji sterowników. Po prostu podłączasz go kablem USB do komputera i natychmiast możesz zacząć z niego korzystać. Ma zastosowaną ochronę nadprądową komputera w sytuacji zwarcia w urządzeniach peryferyjnych. Interfejs jest kompatybilny z USB 2.0 / 1.1.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.