Menu

I-Tec USB 3.0 Charging HUB 16 port + Power Adapter 90 W USB hub - 16 - Szary

Cechy produktu

  • Producent I-Tec 
  • Rodzaj hub 

Opis

HUB oferuje szesnaście portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play i ze charakterystycznym ładowaniem USB automatycznie lokalizuje, czy do ładowania jest podłączone urządzenie USB. Ponieważ HUB jest zaopatrzony w szesnaście portów USB 3.0, może ładować do szesnastu sprzętów równocześnie. Interfejs USB 3.0 jest wyjątkowo ważny w przypadku przesyłania informacji z kart pamięci USB 3.0 i dysków flash, gdzie jego wysoka szybkość przesyłania jest najbardziej funkcjonalna. Zewnętrzny zasilacz jest załączony do zestawu, żeby zagwarantować jednostajną wydajność i ładowanie z portów USB, zapewniając do 10 W mocy ładowania dla każdego portu.

Poszczególne porty HUB można włączać i wyłączać przy pomocy adekwatnego przełącznika, oszczędzając zużycie energii przez HUB, jednocześnie rozszerzając moc ładowania na portach, które pozostawiasz włączone.

Ten HUB nie wymaga instalacji sterowników. Po prostu podłączasz go przewodem USB do komputera i natychmiast możesz zacząć z niego korzystać. Ma zastosowaną ochronę nadprądową komputera w przypadku zwarcia w urządzeniach peryferyjnych. Interfejs jest kompatybilny z USB 2.0 / 1.1.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.