Menu

I-Tec USB 3.0 Charging HUB 7 port + Power Adapter 36 W USB hub - 7 - Szary

Cechy produktu

  • Producent I-Tec 
  • Rodzaj hub 

Opis

HUB proponuje siedem portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play i ze charakterystycznym ładowaniem USB. Automatycznie wykrywa, czy do ładowania jest podłączone urządzenie USB. Ponieważ HUB jest wyekwipowany w siedem portów USB 3.0, może ładować do siedmiu maszyn równocześnie. Interfejs USB 3.0 jest niezwykle ważny w sytuacji przesyłania danych z kart pamięci USB 3.0 i dysków flash, gdzie jego wysoka szybkość przesyłania jest najszczególniej poręczna. Zewnętrzny zasilacz jest dołączony do zestawu, żeby zagwarantować stabilną efektywność i ładowanie z portów USB, gwarantując do 10 W mocy ładowania dla każdego portu.

Poszczególne porty HUB można włączać i wyłączać przy pomocy optymalnego przełącznika, oszczędzając zużycie energii poprzez HUB, równocześnie rozszerzając moc ładowania na portach, które pozostawiasz włączone.

Ten HUB nie wymaga instalacji sterowników. Po prostu podłączasz go kablem USB do komputera i natychmiast możesz zacząć z niego korzystać. Ma zastosowaną ochronę nadprądową komputera w przypadku zwarcia w urządzeniach peryferyjnych. Interfejs jest kompatybilny z USB 2.0 / 1.1.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.