Menu

M4300-28G MANAGED SWITCH

Cechy produktu

  • Producent Netgear 
  • Rodzaj switch 

Opis

seria przełączników NETGEAR M4300 Stackable gwarantuje niedrogie usługi L2/L3/L4 i IPv4/IPv6 z pełnym zasilaniem PoE+ we wdrożeniach krańcowych wykonywanych w przedsiębiorstwach o średnich wymiarach oraz w kluczowych wdrożeniach w drobnych przedsiębiorstwach, gdzie niespotykaną prostotę używania: modele 10G można wiązać z modelami 1G z tej samej serii, stwarzając topologie stackowania rodzaju „Spine and Leaf" o liniowej prędkości.

Architektury Virtual Chassis ze stałym przekazywaniem ruchu (NSF) innowacyjne funkcje klastrów High Availability (HA) z bezprzerwowym przełączaniem awaryjnym w ramach stosu. Podwójne, nadmiarowe zasilanie stanowiące wyposażenie modeli o pełnej szerokości gwarantuje ciągłość zarządzania w przedsiębiorstwie.

pakiet funkcji warstwy 3 obejmuje standardowo routing statyczny, dynamiczny i w oparciu o reguły. Świetna do bezprzewodowego dostępu, ujednoliconej komunikacji oraz przesyłanie video z kamer IP seria przełączników NETGEAR M4300 została przygotowana do wykorzystania technologii przyszłości dzięki wykorzystaniu sieci SDN (Software-denied Network) i wsparcia OpenFlow 1.3 dla sieci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.