Menu

Mercusys MS105G (MS105G)

Cechy produktu

  • Producent Mercusys 

Opis

Switch Mercusys MS105G
  • 5 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (samoczynna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto MDI/MDIX)
  • Łatwa rozbudowa sieci przewodowej
  • Kompaktowe wymiary usprawniają znalezienie dogodnej lokalizacji dla towaru
  • Instalacja plug and play - brak konieczności konfigurowania urządzenia
  • technologia Green Ethernet umożliwia zmniejszenie zużycia energii nawet o 82%


Gigabitowe porty - szybka rozbudowa sieci

Dzięki pięciu portom 10/100/1000 Mb/s Ethernet rozbudowa sieci przewodowej jest szczególnie szybka — porty te osiągają aż 10 razy większe prędkości zwykle porty 10/100 Mb/s Ethernet. MS105G jest przełącznikiem sprężystym, w pełni kompatybilnym z takimi urządzeniami jak telewizory Ultra HD 4K, komputery, drukarki, kamery IP, konsole do gier itp. To powoduje, iż jest urządzeniem idealnym do domu, niepokaźnego biura, a nawet akademika.


elegancka i kompaktowa budowa

Połączenie smukłej, kwadratowej obudowy z elegancką, czerwono-czarną kolorystyką powoduje, że przełącznik wygląda wyjątkowo nowocześnie. Ponadto urządzenie jest wielkości smartfona, dlatego bez problemu znajdziesz dla niego miejsce w swoim domu.


Instalacja Plug and Play

Zapomnij o nieprzystępnym i żmudnym procesie instalacji. Po prostu podłącz swój przełącznik do telewizora albo komputera za pomocą kabla Ethernet, żeby w kilka sekund rozbudować swoją sieć bezprzewodową. To nie wymaga żadnej konfiguracji.


bezusterkowe działanie

Urządzenie może działać w trybie półdupleksu lub pełnego dupleksu, ma także funkcję MAC Address Learning. Niezawodność działania poparta jest szczegółowymi testami, które urządzenia przechodzą przed trafieniem do sprzedaży, dlatego MS105G to towar, na którym z całą pewnością można polegać.


technika Green Ethernet

Jeśli aspekt naturalny jest dla Ciebie wyraźny, wybierając MS105G nie musisz już iść na ustępstwa - rozbudowa sieci przewodowej nie wiążę się ze powiększonym zużyciem energii! Przełącznik korzysta z najnowszej, energooszczędnej technice, która pozwala na zwiększenie skuteczności sieci przy mniejszym zużyciu energii. Zużycie prądu dostosowywany jest samoczynne do stanu łącza oraz długości kabla tak, żeby ślad węglowy twojej sieci był realnie najniższy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.