Menu

Moduł SFP Planet MFB-TSA 1-Port SFP 1310 nm TX 2km

Cechy produktu

  • Producent Planet 

Opis

linia modułów nadawczo-odbiorczych MGB/MFB została zaprojektowana do zapewnienia wysokiej efektywności przesyłu informacji przy użyciu światłowodu single-mode. Moduły te są zgodne z SFP Multisource Agreement (MSA) i mogą być wymieniane w trakcie pracy.

Mogą być w nietrudny sposób zainstalowane w kompatybilnych portach SFP bez zaburzania działania głównej jednostki. Rodzina modułów MGB/MFB może być instalowana w przełącznikach Planet z interfejsem mini-GBIC SFP.

Odległość może być zwiększona ze 100 m (TP) do 550 m (światłowód Multi-Mode LC) lub choćby 120 km (światłowód Single-Mode, LC) Moduły MFB SFP używają dłuższych fal (1310nm) i umożliwiają transmisję na odległości do 2km poprzez światłowód Multi-Mode i nawet do 60km poprzez światłowód Single-Mode.

Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wdrażanie rozwiązań światłowodowych, moduły Planet z linii MGB-T mogą pracować niezawodnie w trudnych warunkach i szerokim zakresie temperatur - od -40 do 75°.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.