Menu

NATEC USB HUB Genesis Mouse Bungee VANAD 300

Cechy produktu

  • Producent NATEC 
  • Rodzaj hub 

Opis

MAKSYMALNA KONTROLA

Mouse bungee Genesis Vanad 300 to nie wielkie urządzenie, które podtrzymuje przewód myszy czym powiększa jej kontrolę i szybkość ruchów w trakcie wirtualnych starć. Sprężyste miękkie gumowe ramie zezwala na graczowi luźne poruszanie myszką, które pełni również role organizera, co pozwala uporządkować stanowisko od plączących się kabli. Gumowe zaciski na ramieniu dostosowują się do każdej grubości kabla.

SZYBSZA REAKCJA I PŁYNNOŚĆ RUCHÓW

Genesis Vanad 300 w wielkim stopniu ulepsza komfort gry, ponieważ usuwa tarcie kabla o biurko, i zniża wagę myszy podtrzymując kabel, co znacznie powiększa szybkość reakcji gracza, przyspieszenie myszy oraz płynność ruchów i daje przewagę nad przeciwnikami. Dodatkową zaletą Vanada 300 jest jego gamingowy wygląd i czerwone podświetlenie, który bez wątpienia będzie niebanalnym dodatkiem na biurku zapalonego gracza.

zastosowanY HUB USB

Funkcjonalność Vanad 300 rozszerza zintegrowany 4-portowy HUB USB 2.0, do którego można z łatwością w zasięgu ręki podłączyć dowolne urządzenia USB, co rozwiązuje problem z brakiem wolnych USB portów w komputerze i daje swobodny dostęp do zarządzania podłączonymi urządzeniami. HUB zasilany jest za pomocą odłączanego 150 cm długiego kabla USB.

zrównoważonA kompozycja

w sytuacji rodzaju Mouse Bungee ważną cechą jest ich jednostajna konstrukcja. Vanad 300 został wyekwipowany w trzy gumowe antypoślizgowe nóżki, które utrzymują go na miejscu choćby w trakcie gwałtownych ruchów myszą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.