Menu

Netgear 16Port Switch 100/1000/10000 XSM4316S+++

Cechy produktu

  • Producent Netgear 
  • Rodzaj switch 

Opis

linia przełączników NETGEAR M4300 Stackable gwarantuje niedrogie usługi L2/L3/L4 oraz IPv4/IPv6 z pełnym zasilaniem PoE+ we wdrożeniach krańcowych wykonywanych w przedsiębiorstwach o przeciętnych wymiarach, a także w kluczowych wdrożeniach w niepokaźnych przedsiębiorstwach, gdzie nieprzeciętną prostotę stosowania: modele 10G można dopasowywać z modelami 1G z tej samej kolekcji, stwarzając topologie stackowania typu „Spine and Leaf" o liniowej prędkości.

Architektury Virtual Chassis ze stałym przekazywaniem ruchu (NSF) innowacyjne funkcje klastrów High Availability (HA) z bezprzerwowym przełączaniem awaryjnym w ramach stosu. Podwójne, nadmiarowe zasilanie stanowiące wyposażenie modeli o pełnej szerokości zapewnia ciągłość zarządzania w przedsiębiorstwie.

zestaw funkcji warstwy 3 obejmuje standardowo routing statyczny, dynamiczny i w oparciu o reguły. Świetna do bezprzewodowego dostępu, ujednoliconej komunikacji oraz przesyłanie video z kamer IP kolekcja przełączników NETGEAR M4300 została przygotowana do użycia technologii przyszłości dzięki wykorzystaniu sieci SDN (Software-denied Network) oraz wsparcia OpenFlow 1.3 dla sieci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.