Menu

Netgear Przełącznik niezarządzalny GS305PP 5x1Gb (4xPoE+)

Cechy produktu

  • Producent Netgear 

Opis

5-PORTOWY NIEZARZĄDZANY PRZEŁĄCZNIK NETGEAR GIGABIT ETHERNET POE+ O pokaźneJ MOCY (GS305PP)Niezarządzane przełączniki Ethernet SOHO zapewniają proste i niedrogie możliwości nawiązywania połączenia sieciowego w małych firmach, w domach i biurach.

Są one proste w użyciu, bezawaryjne oraz wytrzymałe dzięki metalowym obudowom. Obsługa portów Power-over-Ethernet (PoE) zezwala na dodatkowo zasilanie i przesyłanie informacji przy pomocy jednego kabla sieci Ethernet CAT-5 dla sprzętów takich jak kamery IP, telefony VoIP, bezprzewodowe punkty dostępu i nie tylko.

Dzięki przełącznikom Plug and Play możesz błyskawicznie i łatwo rozbudować swoją sieć na niemało sprzętów, bez konieczności przeprowadzania konfiguracji. Są dostępne z liczbą portów od 5 do 48 i obsługują technologie energooszczędne, dzięki czemu pozwalają oszczędzić prąd i pieniądze.

rozszerzone funkcje: Możliwość korzystania z łączności Fast Ethernet i Gigabit Ethernet Energooszczędna technika dla jeszcze lepszego zarządzania energią kanon Auto-MDI/MDIX likwiduje konieczność zastosowania kabli skrosowanych Architektura przełączania nieblokującego zezwala na uzyskiwanie maksymalnej przepustowości sieci przewodowej Autonegocjowanie w celu samoczynnego nawiązywania połączenia między przełącznikiem i urządzeniem końcowym przy najwyższej prędkości przystępna opcja Power-over-Ethernet (PoE) umożliwia zasilanie kamer bezpieczeństwa IP, telefonów VoIP, punktów dostępu bezprzewodowego, a także innych urządzeń wymagających zasilania.

kompozycja bez wentylatora umożliwiająca ciche działanie Do położenia na półce, konstrukcji na ścianie lub w stelażu (GS324, GS348) VLAN: Obsługiwane protokoły i standardy: QoS: 802.1P Based (CoS) SupportedBezpieczeństwo: Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje L2: Funkcje L3: Pozostałe funkcje: Akcesoria w komplecie: Zasilacz Gumowe stopki do instalacji na biurku zestaw do konstrukcji na ścianie Instrukcja instalacji Zasilanie: rozmiary: 158 x 101 x 29 mmPozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.