Menu

Netgear Przełącznik niezarządzalny GS308PP 8x1Gb PoE+

Cechy produktu

  • Producent Netgear 

Opis

8-PORTOWY NIEZARZĄDZANY PRZEŁĄCZNIK GIGABIT ETHERNET producenta NETGEAR Z ZASILANIEM O szerokieJ MOCY POE+ Z FLEXPOE (GS308PP)Niezarządzane przełączniki Ethernet SOHO zapewniają proste i niedrogie możliwości nawiązywania połączenia sieciowego w małych firmach, w domach i biurach.

Są one proste w użyciu, bezawaryjne, a także wytrzymałe dzięki metalowym obudowom. Obsługa portów Power-over-Ethernet (PoE) umożliwia na dodatek zasilanie i przesyłanie informacji przy pomocy jednego kabla sieci Ethernet CAT-5 dla urządzeń takich jak kamery IP, telefony VoIP, bezprzewodowe punkty dostępu i nie tylko.

Dzięki przełącznikom Plug and Play możesz szybko i prosto rozbudować swoją sieć na sporo maszyn, bez konieczności przeprowadzania konfiguracji. Są dostępne z liczbą portów od 5 do 48 i obsługują technologie energooszczędne, dzięki temu pozwalają oszczędzić prąd i pieniądze.

rozszerzone funkcje: Możliwość korzystania z łączności Fast Ethernet i Gigabit Ethernet Energooszczędna technologia dla jeszcze lepszego zarządzania energią standard Auto-MDI/MDIX eliminuje konieczność użycia kabli skrosowanych Architektura przełączania nieblokującego zezwala na uzyskiwanie maksymalnej przepustowości sieci przewodowej Autonegocjowanie w celu samoczynnego nawiązywania połączenia pomiędzy przełącznikiem i urządzeniem końcowym przy najwyższej szybkości dostępna opcja Power-over-Ethernet (PoE) zezwala na zasilanie kamer bezpieczeństwa IP, telefonów VoIP, punktów dostępu bezprzewodowego, a także innych sprzętów wymagających zasilania.

konstrukcja bez wentylatora umożliwiająca ciche działanie Do położenia na półce, montażu na ścianie albo w stelażu (GS324, GS348) VLAN: Obsługiwane protokoły i standardy: QoS: 802.1P Based (CoS) Supported Honors DSCP (DiffServ) Tags Bezpieczeństwo: Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje L2: Funkcje L3: Pozostałe funkcje: Akcesoria w zestawie: Zasilacz Gumowe stopki do instalacji na biurku zestaw do konstrukcji na ścianie Instrukcja instalacji Zasilanie: 90 WWymiary: 236 x 102 x 27 mmPozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.