Menu

Netgear Switch GS116PP Przełącznik niezarządzalny 16xGE PoE+

Cechy produktu

  • Producent Netgear 
  • Rodzaj switch 

Opis

kolekcja przełączników NETGEAR Gigabit Unmanaged pozwala przedsiębiorstwom na ekonomiczną rozbudowę sieci i osiągnięcie gigabitowych prędkości przy obszerniejszej liczbie portów. Niezarządzane przełączniki Gigabit są dostępne w szerokiej gamie modeli, m.in.

przeznaczonych do konstrukcji pulpitowego i naściennego oraz w szafie rodzaju rack i w konfiguracji od 5 do 24 portów. Urządzenia te cechują się energooszczędnością, trwałością i przechodzą rygorystyczne testy zapewniające poziom bezawaryjności wymagany w biznesie.

Ustalanie priorytetów ruchu w oparciu o protokół 801.2p oraz obsługa ramek jumbo zezwalają na płynną integrację z bardziej złożonymi sieciami. Przełączniki NETGEAR są stworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości podzespołów, zapewniających długie okresy eksploatacji.

Urządzenia te cechują się trwałością, a także przechodzą rygorystyczne testy gwarantujące poziom bezusterkowości wymagany w biznesie. Niezarządzane przełączniki NETGEAR obsługują najnowszą technikę Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), ograniczającą zużycie energii w sytuacji, gdy w aktywnym porcie jest minimalny ruch albo gdy nie ma połączenia bądź nie wykryto żadnej aktywności.

zastosowanie krótkiego kabla zapewnia jeszcze większą oszczędność energii. Dostępne opcje Power-Over-Ethernet (PoE) i PoE+ umożliwiają zasilanie kamer bezpieczeństwa IP, telefonów VoIP, punktów dostępu bezprzewodowego oraz innych sprzętów z zasilaniem PoE.

Te przełączniki PoE+ są nie tylko rozciągliwe, jeśli chodzi o umiejscowienie, jak i poziom zasilania PoE. Wszystkie modele posiadają wbudowane przełączniki wyboru zasilania PoE umożliwiające korzystanie z opcjonalnych / wymiennych zasilaczy* (sprzedawanych oddzielnie), które można wykorzystać,rozszerzyć (lub zniżyć) moc PoE dostępną w przełączniku.

specyficzny system montażu zwiększa sprężystość zastosowań i pozwala umieścić przełączniki na biurku, zamontować je na ścianie lub w formie stelażu (akcesoria znajdują się w zestawie).VLAN: Obsługiwane protokoły i standardy: QoS: Bezpieczeństwo: Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja: Funkcje L2: Funkcje L3: Pozostałe funkcje: Akcesoria w komplecie: Zasilanie: wymiary: 286 × 102 × 27 mmPozostałe cechy: Całkowity budżet PoE: 183 W Proporcje kolejki WRR: 1:3:5:7:8:10:12:15 Temperatura otoczenia podczas pracy: od 0 do 40C...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.