Menu

Netgear Switch MS510TXPP 8xRJ45 PoE+ Multi-Gigabit 1xSFP+

Cechy produktu

  • Producent Netgear 
  • Rodzaj switch 

Opis

Przełącznik Multi-Gigabit Ethernet Smart Managed Pro NETGEAR MS510TXPP

Dużo miejsca z 1G, 2,5G, 5G, a choćby 10G!
producenta muszą być przygotowane na przyszłą ekspansję: wraz z nadchodzącymi nowymi urządzeniami z wieloma szybkościami ich sieć przewodowa musi powiększyć zasięg i zasięg, aby obsługiwać prędkości pokaźniejsze niż 1 gigabit. Kanon IEEE 802.3bz utorował drogę dla nowych prędkości 2,5 Gigabit i 5 Gigabit oprócz dotychczasowego 1 Gigabit i 10 Gigabit na sekundę. Świeże serwery, stacje robocze, urządzenia pamięci masowej i płyty główne są dostarczane z interfejsem Multi-Gigabit Ethernet 802.3bz (NBASE-T) dla prędkości od 2,5 do 5 razy większych do 100 metrów (323 stóp) na starszych kablach Cat5E / Cat6.
Właśnie dlatego NETGEAR wprowadził nowe 8-portowe przełączniki Multi-Gigabit Smart Managed Pro z łączami miedzianymi / światłowodowymi 10G. Każdy port automatycznie namierza, jaka szybkość jest potrzebna podłączonemu urządzeniu i gwarantuje odpowiednią szybkość. W przeciwieństwie do zwykłych przełączników 10-gigabitowych, które gwarantują łączność 1-gigabitową z dowolnym urządzeniem wymagającym mniej niż 10-gigabitowych, MS510TX i MS510TXPP starannie wymaganą prędkość, bez obniżenia poziomu. Na dodatek nowe porty przełączników wielobiegowych NETGEAR mogą jednoczyć zwykłe kable Ethernet CAT5e, bez konieczności aktualizacji do okablowania CAT6, co obniża koszty i kłopoty z okablowaniem.

Dostęp, agregacja albo zwinięty rdzeń
teraz możesz mieć swoje komputery, drukarki i routery / zapory ogniowe podłączone do 1G i agregować nowe urządzenia Multi-Gigabit Ethernet na tym samym przełączniku, z całą szybkością linii. Porty miedziane i światłowodowe 10G są gotowe na lokalne serwery i pamięć masową lub szybką agregację do rdzenia sieci.

Kompleksowe funkcje L2 + / Layer 3 Lite
Przełączniki NETGEAR Smart Managed Pro oferują nowoczesne funkcje L2 + i Layer 3 Lite, powiększoną efektywność i poręczność. Są one specjalnie zaprojektowane dla sieci konwergentnych, w których głos, wideo i dane są przenoszone na jednej platformie sieciowej. Przełączniki te są zoptymalizowane pod kątem wydajności sieci, oszczędności kosztów operacyjnych i łatwości zarządzania. Zaawansowane funkcje, takie jak statyczne trasowanie IPv4 / IPv6 warstwy 3, QoS DiffServ, agregacja łączy LACP i Spanning Tree zaspokoją nawet najmocniej innowacyjne sieci śladowych firm.

Multi-Gigabit dla wdrożeń przyszłościowych
Z PoE lub bez, przełączniki zapewniają dwa porty RJ-45 Multi-Gigabit, które obsługują 5G, 2.5G i 1G; kolejne dwa porty RJ-45 Multi-Gigabit obsługujące 2,5G i 1G; cztery porty 1G RJ-45; jeden asygnowany port łącza zwrotnego 10G RJ-45 (który obsługuje ponadto 5G, 2,5G i 1G); i jeden asygnowany port łącza światłowodowego SFP +, który obsługuje 10G i 1G.

Inteligentne IT, a nie Big IT
Nie Ci trzeba specjalisty IT ani skomplikowanej instrukcji obsługi, po prostu skonfiguruj swoją sieć za pomocą przyjaznego dla użytkownika graficznego interfejsu zarządzania NETGEAR Smart Managed Pro opartego na przeglądarce. MS510TX i MS510TXPP są objęte dożywotnią ograniczoną gwarancją NETGEAR ProSAFE i wsparciem 24/7, w tym dożywotnim czatem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.